Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Benim umudum var ve başlıyorum...

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Öncelikle mrb. kızlar,çok uzun süredir forumu ve bi çok siteyi takip ediyorum...
Faydalı olacağını düşündüğüm tüm doğal yolları topladım ve kendi programımı oluşturdum.Tam 1 yıl boyunca yazacaklarımı mutlaka uygulamam gerek,çünkü estetik istemiyorum....
Size kısaca kendimden bahsediyim;göğüslerim çok büyük olsun demiyorum.75 dolgusuzu doldursun bana yeter.ve özellikle belirtmek isterimki önceliğimiz herhangi bi erkeğin beğenmesi olmamalı..Öncelikle kendimi iyi hissetmek istiyorum..Bu konuda ciddi ciddi psikolojim bozuldu çünkü...24 yaşındayım.boy 1.62 kilo 45..ve malum göğüs ölçüsü:/ alttan 71 göğüsten 78 cm...yani 75 bile dolmuyor.Keşke önceden iradeli bi şekilde araştırıp,uygulasaydım..Şimdi çok kararlı bişekilde başlıcam ve 1 yıllık süreçten sizi mutlaka haberdar edicem 2-3 ayda bir kesin sonuçlar için..Hepiniz sağlıcakla kalın...
İŞTE UYGULANACAKLAR
_şerbetçi otu kremiyle masaj
_rezene ve çörekotu yağ karışımı ile masaj
_çemen,saf zeytinyağı ve karabiber karışımı ile masaj
_çilek yağı
_Hergün küçük bir kase siyah kuruüzüm çekirdekleriyle yenir.
_Hergün 3-4 tane hurma yenir.

evet umudum var...sürekli ve kararlı bi şekilde yapılırsa alışkanlık olur zaten.
Günde en az 2 kez tercih ettiğiniz masaj yöntemi en az yarım saat..Beslenmede yazdığım 4 madde eksizsiz uygulanırsa ve hergün en az yarım saatte göğüse yönelik sporlar yapıldımı (elleri önde birleştirip bastırmak gibi,şınav gibi..)
kesinlikle olacağına inanıyorum ben...
Allah dert vermiş dermanı neden vermesin...
Hepimize kolay gelsin.

Unutmadan :)
Haftada 2-3 kez Avakado yemeyi düşünüyorum.
Bu yazdıklarımın hepsi doğal yöntemler bildiğiniz gibi...Faydalı olacağını düşünüyorum.
Bu bir yıllık süreçte bitkisel yöntemlerin arasında birde St.herb kremi ve spreyini 2 ay kullanıp,onunda sonuçlarını yazıcam.
Tabiiki önceliğim doğal yöntemler olacak.
2 yada 3 aylık periyotlarla masajda kullanacağım yağın yada kremin çeşidini değiştirebilirim.
İyi haberlerde görüşürüz umarımç
Hoşçakalın:)

Bu kadar yoğun programa rağmen bir büyüme olmazsa gerçekten pes derim program çok yoğun düzenli yapabilirsen tebrik ederim şimdiden :)

tebrıkler ınsallah basarırsın

Umarım başarırım.Zten istediğim yalnızca 1 beden yani 75 olsun doğal olsun..Şuan her gün iki kere masaj yapıyorum sabah akşam herhangi bi masaj yöntemiyle.st.herb ürünlerinide sipariş verdim serum ve kremi.Ayda bir sonuçları burdan paylaşmayı düşünüyorum. 1 yıl sonunda oldu oldu...olmadı artık sanırım silikon düşünücem.Ve ben bunu istemiyorum

Sabah aksam masaj uyguladigimda neredeyse bir beden buyuttum ben kesinlikle yakin zamanda buyucekler. Ama buyudu diye sakin birakma benim biraz sonme oldu dolgunluk gitti yani ama olcum ayni gene

Sabah aksam masaj uyguladigimda neredeyse bir beden buyuttum ben kesinlikle yakin zamanda buyucekler. Ama buyudu diye sakin birakma benim biraz sonme oldu dolgunluk gitti yani ama olcum ayni gene

evet bunu okuyunca bile insanın cesareti artıyor.umarım gerçek bi sonuca ulaşır ve bu psikolojik sorundan kurtulurum..

Umarım faydalı olur senin için ablacım. Sen yap faydasını görürsen bizde yapalım. Sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu..

Umarım faydalı olur senin için ablacım. Sen yap faydasını görürsen bizde yapalım. Sabırsızlıkla bekliyorum sonucunu..

Mutlaka haber vericem...ayda bir yada 2 ayda bir sonuçları yazıcam
Şuanda sabah akşam disiplinli bi şekilde yapmıyorum bayram tatili ailenin yanında olmuyor böyle.Ama bi kaç güne kesin artık..Bu arada şuan aldığım malzemeler yani umutlarım
Rezene çayı
ST.herb krem ve serumu
Şerbetçi otu

Ben umudu burda okuduğum sonuçlardan aldım,forumu terketmek yok asla
dediğim gibi en geç 2 ayda bir sonuçları yazıcam.ve zararsız yöntemler denediğimi düşünüyorum.
Hepimize kolay gelsin kızlar

Kızlar alt ve üst ölçülerinizi yazabilirmisiniz rica etsem.Bide 6 ay bu tekniklerden herhangi biri uygulanırsa en fazla kaç cm büyüme olur((

Merhaba.Ameliyat olmaktan çekinmeni anlıyorum.Haklısın da.Çok zor bir ameliyat.Ancak şunu belirtmek isterim ki protezden başka göğüs büyütme yöntemi yoktur.Bu yazdığın şeylerle göğsünün büyümesi mümkün değil.Eğer öyle olsaydı kimse ameliyat olmaz bu yolları denerdi.Deneyenler var tabi ama boşa zaman kaybı.Kısa süreli hacim kazanılmış gibi olabiliyor bazen ama geçici.Göğsü sadece alınan hormon tarzı ilaçlar belirli miktarda biraz büyütür.Bu asla önerilen yol değil.Çok zararlı.Spor vs bunlar göğüsü büyütmez aksine bazı kişiler de çok kas yapacağından küçültür bile.Ama pektörel kaslara etki edeceğinden dik tutar vs vs.Sen yine dene tabi.Ama olmazsa hayal kırıklığına uğrama.Kolay gelsin.

ınternette dolaşırken nane nin yuksek oranda östrojen içerdiği duydum.Aslında denemekte yarar var keza sunu anladım ;nane östrojen içeren butun bıtkılerın en basında gelıyor.ben sabah ogle aksam bı tatlı kasıgı naneyı bır ay boyunca yemeyı planlıyorum.bır ay sonra gelısmelerı yazarım.Goodluck!

çözüm var evet var elbet ama hangimize denk gelir bilinmez...biz devam edelim

merakla gelişmelerini bekliyorum matemmm çok disiplinli gördüm seni, idolümsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…