Selülit Benim selülitim yok:)))))

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Şöyle canım bacaklarımı kremliyorum oklavayı bacaklarımın arka baldırlarına gelecek şekilde iki elimle tutuyorum ucundan sonra kollarımı yukarı aşağı hareket ettiyorumönce yavaş sonra hızlı olarak hem kol kasları da çalışıyor bir süre sonra zaten masaj yapmış gibi oluyo rahatlıyo , bilmiyorum anlatabildim mi biraz karışık oldu sanki ?

buda cok iyi bi yontemmis ne kadar sure yapiyorsunuz??
bide selulitten kurtulma suresi kac hafta acaaba bende fazla yokta olandanda kurtulmak istiyorum bir an once :KK36:

buda cok iyi bi yontemmis ne kadar sure yapiyorsunuz??
bide selulitten kurtulma suresi kac hafta acaaba bende fazla yokta olandanda kurtulmak istiyorum bir an once :KK36:

15 dk falan yapıyorum tatlım bende çok bir şey yok ama sanki bir sıkılaştı gibi 1,5 ayda gerçi çokda düzenli yapmadım ama kişiye, bünyeye göre değişir sanırım ama dene bence yararını görürsün

15 dk falan yapıyorum tatlım bende çok bir şey yok ama sanki bir sıkılaştı gibi 1,5 ayda gerçi çokda düzenli yapmadım ama kişiye, bünyeye göre değişir sanırım ama dene bence yararını görürsün

:KK54: tmm canim cok tskler iyi cok kisa bi surede sonuc vermesinede sevindim deneyecegim insallah :) :KK52:

uygulamaya basladim insallah istikrarla devam ederim :KK6: bugun ilk defa baktim bende baya varmis selülit moral sifir sifir sifir :) :KK30:

ayaktayken belli degil ama sikinca cikiyolar ortaya acil kurtulmam lazim :KK25:

uygulamaya basladim insallah istikrarla devam ederim :KK6: bugun ilk defa baktim bende baya varmis selülit moral sifir sifir sifir :) :KK30:

ayaktayken belli degil ama sikinca cikiyolar ortaya acil kurtulmam lazim :KK25:

Sıkınca herkeste var onu dert etme bence ayktayken gözükenler daha problem :) bol bol su iç banyoda keselen ve akşamları ayaklarını yukarı gelecek şekilde duvara yasla kan dolaşımı için en az 5 dk bunlarda faydalı olabilir.

Sıkınca herkeste var onu dert etme bence ayktayken gözükenler daha problem :) bol bol su iç banyoda keselen ve akşamları ayaklarını yukarı gelecek şekilde duvara yasla kan dolaşımı için en az 5 dk bunlarda faydalı olabilir.

kese yapiyorum hep genelde aksamlari o dediginide uygulayim artik bide yürüyüs kosuya baslayim diyorum bilmiyorm artik iyice taktim :KK8::KK8::KK8:

Tekrar merhaba arkadaşlar..
İş yoğunluğu nedeni ile uzun zamandır giremiyordum buraya..
Selülitle mücadele yöntemimi beğendiğinize sevindim. Umarım uyguluyorsunuzdur.
Bazı sorular var, onları cevaplayayım.
Evet popoma da uyguluyorum ve göbeğime ve hatta bu düşük bel giymekten dolayı oluşan muffin kek diye tabir edilen o yanlar oluşmasın diye, o kısma da uyguluyorum. YALNIZ!!! Popoma ve yanlarıma yukarıya doğru, göbeğime ise SAAT YÖNÜNDE dairesel hareketlerle uyguluyorum. Çünkü, internetten de araştırabilirsiniz bu dediğimi, -afedersiniz- dışkılama yönünde olması gerekki, barsak hareketlerini olumsuz etkilemesin. Örneğin bebeklerin gazı da çıkarılırken böyle yapılır. Düşük ayarda ve kontrollü yaptığınız sürece bence selülit için bundan daha iyi bir çözüm yok gibi...
Boru ucunu teninize fazla bastırmayın. Makine ile tüy alır gibi yapın. Ve yine söylüyorum, bir yerde fazla kalmayın.
Burda dikkatimi birşey çekti. Herkes çok fazla kese yapıyor. Ben de kese yapardım, üstelik sıcak suyla duş alırdım. Cildimi çok kuruttum böylece ve bende liken planus diye bir deri hastalığı oluştu. İki ay ışın tedavisinden (PUVA) sonra ancak lezyonlar (Lezyonlar ayak bileklerimde ve alt bacaklarımdaydı, bu kısımlar yağ bakımından fakirdir) söndü. Dikkat edin. Cildinizi fazla hırpalamayın, üstündeki ölü deriyi sürekli alarak dış etkenlere karşı bariyersiz bırakmayın. Bunların, elektrikli süpürge ile bir ilgisi yok tabi..Sadece, keseye ve sıcak suya biraz mesafeli durun derim...
Görüşmek üzere...

Tekrar merhaba arkadaşlar..
İş yoğunluğu nedeni ile uzun zamandır giremiyordum buraya..
Selülitle mücadele yöntemimi beğendiğinize sevindim. Umarım uyguluyorsunuzdur.
Bazı sorular var, onları cevaplayayım.
Evet popoma da uyguluyorum ve göbeğime ve hatta bu düşük bel giymekten dolayı oluşan muffin kek diye tabir edilen o yanlar oluşmasın diye, o kısma da uyguluyorum. YALNIZ!!! Popoma ve yanlarıma yukarıya doğru, göbeğime ise SAAT YÖNÜNDE dairesel hareketlerle uyguluyorum. Çünkü, internetten de araştırabilirsiniz bu dediğimi, -afedersiniz- dışkılama yönünde olması gerekki, barsak hareketlerini olumsuz etkilemesin. Örneğin bebeklerin gazı da çıkarılırken böyle yapılır. Düşük ayarda ve kontrollü yaptığınız sürece bence selülit için bundan daha iyi bir çözüm yok gibi...
Boru ucunu teninize fazla bastırmayın. Makine ile tüy alır gibi yapın. Ve yine söylüyorum, bir yerde fazla kalmayın.
Burda dikkatimi birşey çekti. Herkes çok fazla kese yapıyor. Ben de kese yapardım, üstelik sıcak suyla duş alırdım. Cildimi çok kuruttum böylece ve bende liken planus diye bir deri hastalığı oluştu. İki ay ışın tedavisinden (PUVA) sonra ancak lezyonlar (Lezyonlar ayak bileklerimde ve alt bacaklarımdaydı, bu kısımlar yağ bakımından fakirdir) söndü. Dikkat edin. Cildinizi fazla hırpalamayın, üstündeki ölü deriyi sürekli alarak dış etkenlere karşı bariyersiz bırakmayın. Bunların, elektrikli süpürge ile bir ilgisi yok tabi..Sadece, keseye ve sıcak suya biraz mesafeli durun derim...
Görüşmek üzere...
ya sen ne akıllı kadınsın ya bravo.super fikir.kesinlikle denicem bıktım bu selülitlerden :KK43:

Şöyle canım bacaklarımı kremliyorum oklavayı bacaklarımın arka baldırlarına gelecek şekilde iki elimle tutuyorum ucundan sonra kollarımı yukarı aşağı hareket ettiyorumönce yavaş sonra hızlı olarak hem kol kasları da çalışıyor bir süre sonra zaten masaj yapmış gibi oluyo rahatlıyo , bilmiyorum anlatabildim mi biraz karışık oldu sanki ?

Ben anladım. Deneyeceğim... :KK37:

Bir bölgede ortalama kaç dakika yapmalıyız?, 5 dk normal olur mu ki:44:

superr yaaa :) gercekten aklına hayran kaldık annemle :) yarın bende alıcam o yagları bende denıcem. yazarımmm sonuclarııı

bir işim olmadıkça hergün evde egzersizler yapıyorum sıkılaşma olsada selülitlerden kurtulamadım en az 2 ay oldu bu yöntemide deneyeceğim.:)

bende denicem bıktımmmm en çok eşim için istiyorum ....deneyen şlarda sonuçları yazarsa memnun oluruz...fikir çok iyimiş...

bence de güzel fikir sevdim bunu:) amaç önce kan dolaşımını hızlandırmak zaten bu süpürge yöntemi de tam bunun için uygun:KK16: bende denicem en yakın zamanda oklava yöntemini de sevdim:) bunu da yapıcam tşk.ler kızlar :KK16::KK16:

2 haftayı geride bıraktım aralıksız hergün yaptım bazen fark görür gibi oluyorum bazen sanki olmamış gibi yine yapmaya devam edicem bakalım umarım yaza kadar kurtulucam...

akıllı bir çözüm çoğu kişide işe yarayabilir çünkü kan dolaşımını arttırır

X