Benim neyim eksik? İsim önerisi 🙄😂

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.610
6.430
Biliyorsunuz ki oğlum oluyor.. Yeni yeni alışıyorum çünkü hep kız bekledim

esim cinsiyeti öğrenmeden önce hep erkek olursa “Destan” koymak istiyordu. ama cinsiyet kesinleşince bi caydı..

Ben hep oğlum olursa “Karya” koyucam diyordum anlamını sevdiğim için. Ama zeki ben gecen yıl doğan arkadasımın oğluna benim isim vermem istenince ben de Karya olsun dedim su an onun oğlu Karya.

Aslında su an aklımdan gecen bebiş doğduğunda yüzüne bakıp ismini vermek.. Ama bir fikrim de olsun istiyorum. Mustafa, Ali, Yiğit isimlerini seviyorum. ama arapça isim vermek istemiyorum, Yiğite gelince o da kuzenimin ismi cok görüşmüyoruz ama işte

Bir de benim ismim A harfi ile, esimin ismi O harfi ile basalıyor. İkimizin ismi de türkçe kökenli. bizim isimlere de uygun olsun istiyorum

Aradığım isim böyle direkt cocuğu bir görüşe sokmayacak, tatlı, bebekken seslenmeye, büyüdüğünde de sosyal ortamına uygun bir isim Bir de iste arapça, farsça olmasın. Bu kadar fikri olan varsa gelsin

Ben olsam Karya koyarım . Aılede eşimin kuzeninin eşi benim kızla aynı isim . Hiç tereddüt etmedim yıllardır istediğim ismi kızıma verdim

Ben olsam Karya koyarım . Aılede eşimin kuzeninin eşi benim kızla aynı isim . Hiç tereddüt etmedim yıllardır istediğim ismi kızıma verdim
o arkadasla zaten cok bir araya gelemiyoruz. ayrı sehirlerdeyiz. o yüzden ben de koysam mı acaba diye düsünüyorum. ama acaba alınır mı? madem kendi cocuguna verecektin neden benim cocuğuma verdin diye?

o arkadasla zaten cok bir araya gelemiyoruz. ayrı sehirlerdeyiz. o yüzden ben de koysam mı acaba diye düsünüyorum. ama acaba alınır mı? madem kendi cocuguna verecektin neden benim cocuğuma verdin diye?
Ben olsaydım mutlu olurdum , ne olacak ki zaten farklı şehirlerdesiniz

Ben de 20 haftalık hamileyim ve oğluşumuza Umut adını koymaya karar verdik. Arapça isimler çok ağır geliyor bana Anlamı güzel, naif fikir olabilir size de

2 oğlum var biri atlas biri okyanus okyanus çok bilindik bir isim değil ama çok havalı geliyor kulağıma . Sağlıkla kucağınıza alın isim koyarken de bence ileride genç olduğunda kulağa nasıl gelecek soyadıyla nasıl duruyor en basitinden seslenirken kolay oluyor mu iyi ki doğdun derken kolay heceleniyor mu gibi gibi şeylere bakabilirsiniz

OĞUZ ama düz Oğuz öyle han can olmadan düşünürseniz.

Biz eşimle takıntılıyız Türkçe olsun Türk olduğu belli olsun diye, kızımız olacak Gökçe️ olacak adı
Oğlan olsaydı eşime bırakmıştım, direk Göktürk olacak dedi
Bence Oğuz, Alparslan, Kaan, Barlas da güzel

Tek Karya yi o mu dogurdu takılma böyle şeylere ya. Bizim bir arkadaş var adı x kardesinin adı xy aynı isme ekleme yalmislar örneğin büyük Ali kardeş Ali kemal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…