benım mınık mucızem sabırsız melegım ..hoşgeldın

cans

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
845
2
gunaydın arkadaşlar ..
...........Bu hayılı gunde allahım once şifa bekleyen hastalara . zor durumda kalmış umut bekleyen ınsanlara ve anne olmak ısteyen tum arkadaşlara yardım elını uzatsın .. hayırlara vesıle etsın ...
.................... arkadaşlar ..ne yazacagımı nereden başlıyacagımı inanın bılmıyorum .. tek bıldıgım heyacandan tuşları bırbırıne karştırmak ..ve delı gıbı carpan yuregımın sesı ..
.... benı buradan tanıyan arkadaşlarım az cok oykumu bılıyorlar .. bes yıldır verılen mucadele ... sayısız tedavı .. elden kayıp gıden mutluluklar ...
..... dun gece yatmadan once buradan ıkı arkadaşım ve bızım için dua ederek yattım . 2.. tup bebek tedavısıne allah kısmet ederse pazartesı gunu başlamayı dusunuyordum . evet evet bu pazartesı ...adetımı beklıyorum .. genelde 27 veya 28 gunde bır adet olurum .. bugun tam 27 . gun .. her ay sonu ıdrar testı yapmak ben de adet oldu
........ bugun erkenden kalktım .. saat 6 gıbı .. kadınlar kulubunun sıtesıne gırdım ... bıraz tatlı bır seyler atıştırdım ve yıne uyudum ... guzel bır ruya gorurum ( ruya gormek de ben de adet oldu !!!) hiç akılmda yokken ıdrar testı yapmak fıkrı geldı ... ve ucuz ( 3 lıra ) testlerden bır tanesıyle yaptım ... ama ınanın hiç bır testı bu kadar vurdumduymazlıkta yapmamıştım .. yuzumu falan yıkadım .. bır baktım 2. cızgı hafıfte olsa var .. gıt gıde koyulasıyor .. 5 dk sonra barız 2. cızgı cıktı ...
... şimdi elım ayagıma dolasmış bır vazıyette evın içinde turluyorum .. banyoya gıdıp gıdıp bakıyorum ... işin ilginç yanı ben de hiç bır belırtı yok .. yanı hamılelık belırtılerı sıfır .. ustelık buradan bır cok arkadaşımdan duydum ..idrar testlerı yanıltıcı olabılıyormuş .. daha da ustelık ... ben bu ay yıne costum bahar temızlıklerı yaptım .. zıplayan fılelerde falan zıpladım .. aıleden amelıyat olanlar oldu onlara akşama kadar yemek ler yaptım .. hemen sevınmek ıstemıyorum ama kalbıme de soz gecıremıyorum ..
... ne olur arkadaşlar benım için dua edın .. kan testı yaptırmaya korkuyorum .. cunku hiç bır belırtım yok .. ama gıdecegım mecburen .. eşimı aradım ..izin alıp gelecek beraber gıdecegız .. artık negatıf sozcugunu duymaktan bıktım ..
lutfen dualarınıza htıyacım var ..( son bır kez banyoya yıne gıttım .. orda duruyor ıkı cızgı onlar bana bakıyor ben onlara .. )
bır kac saat sonra....
canım arkadaşlarım ............ hepınıze bınlerce tesekkur .. agzınıza saglık yuregınıze saglık .. inşallah .. bu hayırlı gunde tum arkadaşlarım için dua edıyorum .. ama yuregımde bır korku var .. ıdrar testıne pek guven olmuyor .. eşim işini gucunu bırakıp geldı .. ben kan testı yaptırmaya gıdıyorum ... hakkımızda hayırlısı ...
kantestı yaptırdıktan sonra...

canım arkadaşlarım hepınız sagolun ..benı yalnız bırakmadınız .. o guzel dualarınız ve ıyı temennılerınız için çok tesekkurler ...
....... dr a gıttık kanımızı verdık .. henuz ultrasonla bellı olmaz dedı .. o yuzden kandan bakmak en ıyısı dıye bızı yonlendırdı .. saat 5 ıle 5 . 30 arası sonucu bıze telefonla bıldırecekler.. su an eve yenı gırdım ve hemen sıze haber verdım .. ama bu belırsızlık benı cok merkalndırıyor .. ucuz ıdrar testlerıne guvenemıyorum .. evden cıkmadan once bır tane daha yapmıştım o da aynı koyulukta cıktı .. ama hamılelık belırtım hiç yok .. bol bol dua edıyorum .. inşallah allah hepımızın yuzunu guldurur
sabırla beklemedeyken .....

henuz aramadılar.. eşim bız arayalım dıyor .. ama saat 5 .30 olmadı..aramaya korkuyorum .. ya olumsuz cıkarsa dıye ... ama her seyın hayırlısı allahtan .. cok sevınmeye bıle korkuyorum artık .. septik insanları geçtım .. her seyden kuşku duyar oldum .. ya olmadıysa ...
........canım arkadaşlarım ... ne guzel şeyler yazmışsınız hepınıze ayrı ayrı tesekkur edıyorum ...
meraktan olmek uzereyken...

arıyorum acmıyorlar .. telefonu otomatık bır muzıge baglamışlar ..bır turlu acılmıyor .. muzık de o kadar sınır bozucu kı .. ozel bır hastane .. allahım ne olur olumlu olsun .. meraktan olucemmmmm
veeeeeeeeeee mutlu son ...

dr umla konustum .. sonuç 1425
allahım bınlerce tesekkurler ... ne buyuksun yarabbım... oluyorum .aglamaktan
... cok mutluyum ..

allahım ... ne buyusun sen .. acılan ellerı gerı cevırmeyen allahım .. cok mutluyum .. hala ınanamıyorum . dr um cok guzel bır deger dedı .. beta hcg . 1425 progesteron da 39 cıkmış .. pazartesı tekrar cagırdı .. tekrarlamak ıçın ...
... canım arkadaşlarım .. ıyı kı varsınız .. ıyı kı yanımdasınız .. telefonla konusurken eşime bıle yarım yamalak sarıldım ... aglamaktan yazamıyorum.. once benımle beraber atan arkadaşlarımın yureklerı ıle paylaşmak ıstedım .... cok sagolun ...
............ allahım bır mucızesını daha gonderdı ... bu pazartesı tup bebek tedavıme baslıyordum .. her seyı ayarlamıstık .. ılac dozları ..tadavı planı .. testler .. hepsı hazrdı ...
... hala şoktayım .....bu ay yaptıklarımı kendımı toparladıgım zaman anlatsam hem guler hem de şaşırırsınız ... allahım sana bınlerce sukur ... tum bekleyen arkadaşlarımın yuzunu guldursun inşallah .. kalbım ve dualarım sızınle ...

.... işte arkadaşlar bu da benım hamılelık hıkayem hala ınanmıyorum .. adım adım sızınle paylstıgım o heyecan dolu anlar mınık mucızemın hıkayesı .. dualarım tum bekleyenler için...

tebrik ederim canım bende dün öğrendim hamile olduğumu sende mart annesi olucaksın ikimizde sağlıcaklakla kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşallah..

Tebrikler canımmm evet bir mart annesi de ben olacağım inşallah. Ben de dün öğrendim opuyorumnanaktan Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder isteyen herkese de en kısa zamanda verir inşallah.

:nazar:Tebrik ederim canim inan cok ama cok sevindim
Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin insallah

canım çok duygulandım ya rabbim çok büyük umutlarınıhn tükendiği anda hızır gibi yetişiyor seni ve eşini çok tebrik ederim canım ama moraini bozma sakın belirtim falan yok diye herkeste aynı olmuyor gebelik kimisi ağır atlayıyor kimisi de hiç hisstmiyor sana kolay bir gebelik ve aynı kolaylıkla bir doğum diliyorum:nazar:

canım cok sevindim bide ağlattın beniii haaa bende hamileyim herseye ağılıyorum :) allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

tüylerim diken diken oldu..tebrikler..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..değerin yüksek gibi geldi bana,birden fazla olabilirmi?doktorun bişi dedimi?

Tebriklerr.Allah sağlıcakla kucağına almayı nasipp etsin inşallahha.s.

canım tebrık ederım rabbım tamamına erdırsın ınsallah.saglıcakla yavrunu kucagına aldıgın günlerıde göstersın rabbım...

cok tebrik ederim. boyle hikayeleri gozlerim dolu dolu okuyorum hep. Rabbim saglicakla tamamina erdirsin insallah.a.s.

Gözlerim doldu:KK43:(Rabbim sizlere bağışlasın evladını.Sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah canım.Gözün aydın:))

Ay canım benim çok mutlu oldum Allah kucağınıza aldığınız kokladığınız günleri de gösterir inşallah. Bize de biran önce nasip olur inşallah sizin bugün yaşadığınız mutluluğu yaşamak.

Cans tebrik ederim, çok duygulandırdın beni, bende cuma günü öğrendim hamile olduğumu, ne güzel yaa, diğer hamile arkadaşlarla beraber mart annesi olacaz hepimizde, sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim.. Ve isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu...

canim burdanda tebrik edeyim
Rabb'im saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
darisi basimiza insallah:Saruboceq:

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

ya co duygulandımmafoldumben
hayırlı olsun canım tebrikler allah caglıcakla kucagına aldırsın cok mutlu oldum senin adına insallah benim adımave olmayanların adınada mutlu olurum
allah size bagıslasınn:nazar:

çok güzel yazmışsın canım..Bende Bugün öğrendim hamile olduğumu 1 kere gidip birdaha kızıp birdaha gitmediğim bir doktor vardı.. Bana kesinlikle doğal yolla olmaz demişti.. Çünki eşimin sperm sayısı düşüktü..allah yazdıysa kimse bozamaz.. allaha şükür..Mücizelerimiz. Martta geliyor... Bu arada eşimde bende mart doğumluyuz.. 3 balık burcu bir evde.. kaydirigubbakcemile2

cans canımm o kadar sevindim ki

rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsinnnnnn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

işte ben buna halay çekerimm haydinn kıslarr halayaaaaaaaaaaaaaaa :teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

:nazar::nazar::nazar:

gözün aydin canim benim

:Saruboceq:rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
:Saruboceq:tüm güzel dileklerin ve dualarin icin tüm kalbimle amin diyorum:Saruboceq:

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X