Benim için her hangi 1 duayı okurmusunuz? 1 tane yeterli

_Sabiha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2014
957
694
Arkadaşlar bu mübarek Kadir gecesinde benim için gönlünüzden geçen her hangi 1 duayı,ayeti ve ya salavatı okurmusunuz? 1 Fatiha, 1 İhlas, 1 Ayetel Kürsi ve ya 1 Hz.Yunus duası.Gönlünüzden hangi dua ve ne kadar okumak geçiyorsa okuyabilirsiniz.1 tane okumanız yeterli. Hatta öylesine gönlünüzden geçen bir duayı etmeniz bile yeterli.Ben de sizin için okuyucam ve dua edicem. Bu mübarek ayda bu mübarek günde dua kardeşim olur musunuz? Şimdiden çok teşekkürler. ALLAH okuyan ve ya okumayan herkesten razı olsun, gönlünüze göre versin İNŞALLAH

canım senin için bir İnşirah bir ayetel kürsi bir fatiha okuyorum Rabbim tüm sıkıntılarını gidersin ben derdin varsa son bulsun hayırlı gelecek nasip etsin sana .

tefriciye okudum canım Rabbim bu mübarek günde duanı hayırla kabul edip , duanı yaşatsın inşallah

1 Fatiha
1 İhlas
1 Ayetel Kürsi
1 Hz.Yunus duası

1 salaten tuncina
1 tefriciye
1 inşirah
Okudum. Rabbim niyetini hayırlarla yaşatsın inşallah.

1 ihlas
1 Fatiha
1 Ayetelkursi okudum canım .
Bende senden rica edebiLir miyim vu mübarek gün hurmetine beLki senin duanLa bir bebeğim oLur :)

Merhaba
Sizin için
1 Ayetel kursi
1 Fatiha
1 Felak
1 Nas
1 Ihlas süresi okudum
Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

Arkadaşlar dün her biriniz için 100 İhlas okudum. Beni çok duygulandırdınız. Bu mübarek günler de beni dualarınıza kattınız ya...Her kulun kardeşinin duasına ihtiyacı vardır. Çok teşekkür ederim...ALLAH hepinizden binlerce kez razı olsun. ALLAH gönlünüze göre versin İNŞAALLAH

@_-Dantes-_ aryalorinn SuUtku Hannaz @denizkaplan piskKo hmbg evTik @Evham Perisi
gulfemhatun

Son düzenleme:
Rabbim hepimizin dualarini hayirla sonuclandirsin insaAllah canim Allah razı olsun canim Rabbim gönlüne göre nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…