Benim gibi olan varmı aranızda...

berree

hayat eşimde değişti, oğlumla mükemmelleşti :)
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
8.647
2.001
merhaba arkadaşlar...
7 aylık evliyim 4.denememiz bu ay ovulosyon testi kullandım 25 inde gördüm çift çizgiyi tam regl olmam gereken günde ayın 7'sinde toplam 5-10 damla kadar kahveli pembeli leke geldi ve hemen kesildi devamı gelmedi..bende ertesi gün kan testi yaptırdım 2 negatif çıktı bekledim 1 hafta daha bekledim ayın 15'inde doktora gittim ilk önce ultrasonla baktı ve 3mm bişey gördüğünü kesenin 1 kaç gün içinde oluşacağını rahim duvarının kalınlaştığını söyledi folik asit iç başlamadıysan yazayım felan dedi büyük ihtimal hamilesin bide kan değerini görelim dedi tabi benim o andaki mutluluğumu sevincimi anlatamam koşa koşa kan verdim 2 saatte neler yaşadım neler. sonucumu bir aldım negatif değerim 2,inanamadım ne bu şimdi tabi bütün dünya başıma yıkıldı.doktora gösterdim kimyasal gebelik olabilir dedi..10gün sonra gel tekrar dedi bu dönemde olursun regl dedi...benim bugün tam 45.günüm 14 gün geçiyo reglim hiç belirtim felan yok regl olucakmışım gibi...kan sonucum yanlış olabilirmi...:26: 2 kan testinide aynı hastanede yaptırdım..
benim gibi olan varmı aranızda lütfen varsa bana yardımcı olabilirmi...

Son düzenleme:

birde farklı bir hastanede yaptır kan testini.bazen bu makinalar yanlış sonuç verebiliyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…