Benim gibi KPSS sorunu yaşayan var mı ?hangi duayı okumalıyım

Flower__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
2.169
2.022
KPSS'ye iyi şekilde çalıstım ama bölümümüzün atama puanları cok yuksek.Iyi bir puan aldım ama atanamayacagım galiba.Bizim sınav 2 yılda bir oluyor.24 yaşındayım. Bu süreç beni cok yordu bıktırdı. Bir sonraki sınav 2 yıl sonra. Her sey nasip kısmet ama sabretmek de zor. Bu surecleri yasayan ve guzel sonuclara ulasan var mı ? Ne tavsiye edersiniz

Bu kpss belası bende de var. Onlisans mezunuyum daha bizim sonuçlarımız açıklanmadı. Gerçekten insan bu süreçte yoruluyor. Başarısız hissine kapılıyorsun. Ben geçen sınavdan 75 aldım ama 60 ile atananları görünce sinirim bozulmuştu keşke bu bölümü okumasaydim dedim. Ben şans olarak görüyorum atanmayı.Ataniriz Allahın izniyle.

Kesinlikle bende nasip işi olarak görüyorum okadar gayret edip iyi bir sonuç almana rağmen atanamiyorsan daha zamanı gelmemiş demektir tabiki kolay değil bende seninle hemen hemen aynı süreçlerden geçiyorum ve kaç alım olacağını bilmeden beklemek çok zor olsa da kendimize bir uğraş bulup açıklanacak günü bekleyeceğiz

En güzeli olur inşallah hepimiz için en yakın zamanda.Dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…