benim durumumda olan veya bana yardımcı olabilecek birisi yok sanırım :(

Maysaa

Hayirla ve saglikla gel...☝
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013
213
46
kızlar mrb ben bu sitede çok yeniyim konularınızı yakından takip ediyorum bir çok konuda bu siteden faydalandım ve öğrendiğim çok şey oldu..size bi sorum olucak evliyim ve eşimle korunmayı bırakalı bir ay oluyor bundan 10 gün önce sağ kasığımda oluşan ağrı şikayetiyle doktora gittim ultrasonda bana akıntım ve iltihap olduğunu söyledi fitil ve antibiyotik tedavisi önerdi kullandım iki gün öncede kontrole gittim.doktorum bana iltihabın geçtiğini her şeyin normal olduğunu günlük hayatıma devam edebileceğimi söyledi normalde adetim 25 günde bir olur ki genelde düzenlidir bu aralar olmam lazımdı ama iki gün gecikti..korunmuyorum ama hamilelik olsa doktor anlardı diye düşünüyorum kullandığım ilaçların etkisi olmuş olabilir mi?? bu konuda bilgisi olanların cevaplamasını istiyorum..

canım ilaçların etkisi olabilir bende aynı şekilde sol kasığımdaki ağrı nedeniyle doktora gitmiştim hala tedavim devam ediyor ilaçlar birkaç gün etkileyebiliyor sen sat gününe göre bekle adetini o günde gelmezse test yaparsın.

geçmiş olsun canım..inşallah kısa sürede iyileşirsin..benim sat 5 nisandı normalde 24-25 günde bir oluyorum bugün bu iki gün içinde olmam lazımdı anlamadım biraz daha bekleyeyim en iyisi..

geçmiş olsun canım..inşallah kısa sürede iyileşirsin..benim sat 5 nisandı normalde 24-25 günde bir oluyorum bugün bu iki gün içinde olmam lazımdı anlamadım biraz daha bekleyeyim en iyisi..

sağolasın canım. doktor bana sat tarihini bekle gecikme olması için o tarihi geçmesi lazım demişti. tıp dilinde öyle hesaplanıyomuş. sende 5 mayısı bekle ertesi gün test yap bence

sağolasın canım. doktor bana sat tarihini bekle gecikme olması için o tarihi geçmesi lazım demişti. tıp dilinde öyle hesaplanıyomuş. sende 5 mayısı bekle ertesi gün test yap bence

anladım tatlımm saolasın,,ben öyle yapıyım en iyisi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…