benim doğum hikayem de bu (presnsesim berenim yanımda)

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
Kızlar merhaba ne zaman doğıum hikayemiyazcam diye merak ediyordum sıra bize gelir mi diye zaman öyle çabuk geçtiki şu an kızım yanımda mışıl mışıl uyuyor... doktor apor topar sezeryan dedi oysa ki hep normal istemiştim hayırlısı buymuş ne diyelim sabah iyiydim heyecan dışında hastanede beklemek o kadar zordu kisürekli çekim yaptık eşimle devlet hastaneleri de oo kadar kötü değil gayet iyiydi.... çok zor bir operasyon geçirdim ya inanılmaz ağrılarla saatlerce yalvarmışım allah nolur yardım et bana diye kızımı görmek istememişim ilk günümü hiç hatırlamıyorum hiçbişeyi ama gece kızımı aldım acıkmış emzirmem için verdiler sonrası ağladım tabi hala ona bakıp ağlıyorum bu kara kız benim mi diye benim biricik kızım allah herkesin evladına sağlık sıhhat versin hiç böyle olacağını düşünmemiştim ağrılarımm hala çok fena yerimden kakamıyorum ama kızıma bakınca herşey geçiyor onu kucağıma almak en güzel şey bambaşka allah isteyen herkese versin hakkaten böyle bişeyin ne tarifi var ne tanımı dualarınız için sağolun kızlar hepiniz iyi ki varsınız

tebrikler canim benim cok gecmis olsun napalim bebisler icin hersey oluyor
onlara saglik sihat hayirli evlat nasip etsin hepimizinkini insallah
hadi gozun aydin kizini aldin darisi bizlerin basina
merak ediyorum kizini resim koycakmisim koymucaksan bari ozele yolla da gorem hemi:asigim:a.s.

canim tebrik ederim seni ve esini. zor bir dogum olmus ama hepsi tez vakit de gecer insallah. allahim yeterki saglik sihhat versin. minik kara kizinla size ömür böyu mutluluklar diliyorum, bütün güzellikler sizinle olsun..kara kizi öp annesi benim yerime..
dualarin icin tesekkür ederiz, darisi tüm isteyenlerin basina... amiin

Rabbim bebeğinizle birlikte sağlıklı mutlu uzun ömr nasip etsin inşAllah..
tebrikler..darısı bizlerin başına...

Tebrikler canımm gözünaydınnn çok geçmiş olsun olsun dünyalar güzeli bebeğini kızını kollarına aldın.Rabim bir ömür boyu analı babalı büyütsünn

tebrik ederim canım,
ağrın çoksa bol bol dinlen
sana yardım edecek biri yanında olsun mutlaka, yorma kendini
sevgiler..

çok geçmiş olsun,
Allah analı babalı buyutsun,
Fotoğrafı yokmu kara kızının canım?

Allah analı babalı büyütsün, uzun, sağlıklı ömür versin inşallah. Umarım ağrıların da kısa zamanda geçer ve ayağa kalkarsın. Darısı bizlerin başına...

tebrik ederim canım allahım analı babalı büyütsün yavrnu ...

gözünaydın canım allah analı babalı büyütsün.senle günlerimiz aynıydı sana erken doğurmak kısmetmiş darısı başımıza artık.

canım ne mutlu sen de aldın yavrunu kucağına..Allah analı babalı büyütsün...

allah anali babali buyutsun canim ohh ne guzel bi duygu demi geride kalan temmuz annelerini allah bir avazda kurtarir inşallah

allah analı babalı büyütsün cnm tbrik ederim darısı bizlere inşallah...

canım rabbim mutlulugunuzu daim etsin...bebişini sana ve babasına bagıslasın...
umarım en kısa zamandada agrıların gecer....

tebrikler canım allah analı babalı büyütsün ben ise normal doğum yaptım ve tam 14 saat sancı ile illede normal diye tutturmuştum doktora tehlike olmayıncada isteğim oldu anne olmak güzel ne olursa olsun ister normal ister sezeryan o duygu harika

çok tebrik ederim canımm... allah analı babalı büyütsün inşallah...sende umarım bian önce toparlanırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…