Benim Bu Travmalarim Ne Olacak

fashionn2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
27
11
21
Herkese selamlar.Kendimi çok kötü hissediyorum benim bu travmalarim ne olacak ben 18 yaşına kadar zorbalık yaşadım kekeme olduğum için hem okul hayatımda hem aile içinde hep hor goruldum aşağılandım ezildim eşek kadar dayak yedim .Zar zor üniversite okuyabildim 1 senedir mezunum ama iş bulamıyorum.20 li yaşlarımı hep çok güzel geçecek sanırdım ama daha bir şehir bile gezmedim yaşadığım şehirden çıkamadım hiç.Çok güzel yerlerde olacağımı hayal ettiğim 20 li yaşlarımı gözyaşları ile sonuna geldigim yastayım 27 oldu yaşım hiçbir dileğim gerçek olmadı psikologa da gidiyorum ama içimdeki acı hiç geçmiyor.Siz neler diyorsunuz ..

Bu konu çok boyutlu ama ben psikolog kısmına takıldım.
Psikologa derdinizin büyüklüğüne bir şahit aramaya mı yoksa gerçekten sorununuzu çözmeye mi gidiyorsunuz?
Çünkü bazen yıllarca, hiç de farkına varmadan, çözüm için değil, yalnızca duyulmak için anlatırız.

Kekemelik probleminizi aşabildiniz mi? Nasıl başladı? Dayak yedim derken, kim şiddet uyguladı size?

Bu konu çok boyutlu ama ben psikolog kısmına takıldım.
Psikologa derdinizin büyüklüğüne bir şahit aramaya mı yoksa gerçekten sorununuzu çözmeye mi gidiyorsunuz?
Çünkü bazen yıllarca, hiç de farkına varmadan, çözüm için değil, yalnızca duyulmak için anlatırız.
İçimdeki acının geçmesi için gidiyorum ama sadece dinliyor beni

X