Benim adet günüm ne zaman???

gkcenglish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
294
2
Arkadaşlar
Kafam çok karışık moralim bozuk.Sat 2 mayıs .Yumurta takibi yaptırdım bu ay 12. gün olması gereken yumurtan 22. gün 12 mm dedi dr;yani geç yumurtlama 24. gün 15 mm olmuştu 10 gün çalışın adetin gecikirse gel,adet olursan bitince gel dedi ama ben ne zaman adet olacam ki .
Kendimce şöyle bir mantık yürüttüm 12. gün olası gerek yumurta 22.gün olduysa 28 gün olması gereken adet 38. gün mü olması gerek oda bugün oluyo.Yada Dr bana 24. gün 10 gün çalışın dedi ;10 gün sora benim adet günüm mü oluo??
Test deneyimlerim hep negatif çok sıkıldım ya...
Sizce???

tam olarak sana cevap veremiycem ama kendimden örnek vererek yardımcı olmaya çalışıymm benmde geç yumurtlama problem var bu yüzden adetim 2-3 gün atıyo en son 2 mayısta olduysan adet suan gecikmiş bile sayılabilir 2 gün daha bekle bi test yap bence

yumurtlamanın 14. günü adet olur diye biliyorum. şu durumda reglin 2 gün gecikmiş zaten. inşallah hayırlı haberler alırsın.

bugün 43. gün gelen giden yok ama 39. gün test yaptım negatifti 3 aydır hormon ilacı içiodum düzenli oldu 28 günde ;ama ondan önceki 3 ay 45 günde bir oldum acaba yine 45 günde bir mi olucam 3 gündürde hafif kahve azcık akıntım oldu damla damla çok takıyorum olamıyorum heralde offffff:18:

Konuyu şu tespitimle kapatıyorum 44. gün adet oldum buna göre yumurtlama tam ortada oluyormuş .Bunu anladık da niye adet oldum ben yaaaaa:26:
bu ayı da pas geçtik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…