beni özleyin anacım :((

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
143
42
kızlar yarın taşınıyoruz ve uzunca bir süre beni ve eşek gözlüyü göremeyeceksiniz:a015:.sizi çooook özlicem.kendinize iyi bakın hepinizi öpüyorum.:çok üzgünüm::a015:senağlama

canım yaa kendini çok özletme taşınır taşınmaz bağlan hemen gelinimede iyi bak canım öpüyorum

kolay gelsin cnm allah yardımcın olsun özletme fazla kendini...

kolay gelsın canım en kısa zamanda gorusmek umıdıyle...kızını opuyorum

kolayu gelsin canımm ..özletmeden kendini çabucak gell ..duruyada iyi bak çocuğu aksatma taşınma sırasındaa...

Kolay gelsin canım allah yardımcın olsun.taşınma sırasında duruya iyi bak üşütme onu olurmu.ve çabuk gel kendini özletme mucuk mucuk.

canım yaa kendini çok özletme taşınır taşınmaz bağlan hemen gelinimede iyi bak canım öpüyorum

canim kolay gelsin sana.....duru ma bende taliptim,beni sakin es gecme canim...en kisa zamanda gorusuruk...Allah in izniyle....gamyoncuiremsu senağlama

canım kolay gelsin.
en kısa zamanda görüşürüz inşallah...

allah yolunu bahtını acık etsin canım en kısa zamnda görusmek dileği ile ...

allah kolaylık versin canım..bebeğine dikkat ett..hastalanmasın kuzucuk..o güzel kiprikli gözleri solmasın..kolay gelsinn..

Allah kolaylık versin canım tez zamanda bitir inşallah işlerini.güzel gözlü kızını öpüyorum

kızlar hepinize çok teşekkür ederim.bu kız gidemedi diyosunuzdur :) iki gündür annemdeyim yarın eşim gelip beni alacak ve yeni eve geçicez.inşallah bi an önce yerleşir ve kulübüme geri dönerim.

kolay gelsin canimm .. özlicez seni ve minik essek gözlümü.. bi an önce dön aramizaa mucuxxxxxxxxxx

kolay gelsın canım bebegını üşütme hemenceceık tyerleş özletme kendını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…