beni aranıza kabul edermisiniz?

• Konu Sahibi gunesim07
  • Başlangıç Tarihi
Ne kadar kaliteli biyer burası.. Herzaman okurdum ama üye değildim şimdi üyeyim işte :) Bizi anlayan bizlere yol gösteren çok kaliteli bir kulüp burası..

SELAMLAR VE MERHABALAR herkese :teytey:
a.s. canım ve merhaba sanada...hoşgeldinkaydirigubbakcemile5

herkese selam,önceleri ziyaretçiydim,artık üyeyim sizden biriyim :)hihoyyyt

çok güzel bir yer burası arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz.ama keşke benim sorunlarımada cvp yazan olsa...kaydirigubbakcemile

hoş geldin canım güzel paylaşımlar....

hoşgeldin canım sefa getirdin

selam arkadaslar ben 6 ay once hapi biraktim ve dort ay boyunca hic adet olmadim ama hamile degildim sonra besinci ay adet oldum en son 19 ocakta oldum, ve sonraki ay gunumu gectikten sonra test yaptim ve pozitif cikti ama inanamiyorum nedense ama belirtiler de var, yarin randevum var ve cok stresliyim sizce ne cevap alacagim???fisfisfis

slm arkadaşlar bende bu steye yeni üye olanlardanım sizlerle tanışmak isterim tabi benide aranıza kabul ederseniz

slm canım hoşgeldin bende yeni sayılırım ilk merhabayı ben vereyim dedim.inşallah bebeğini hayırlısıyla kucağına alırsın şimdiden allah analı babalı büyütsün....

Merhabalar,

Nasıl keşfettim bilmiyorum ama iyiki de keşfetmişim. Henüz inceleme fırsatı buluyorum. Gezdikçe sitede sanırım işte budur diyebileceğim bir site olduğunu düşünüyorum.

Teşekkürler hazırlayan emeği geçen herkese...a.s

Merhaba
Ben de aranıza yeni katıldım. Geçen hafta küçük bir beyaz çubuk bana hamile olduğumu söyledi :) gözlerime inanamayıp iki beyaz çubuğa daha danıştım,onlarda bana ikişer adet kırmızı çubuk göstererek ilk çubuğu doğruladı
Artık bende bir anne adayıyım ve çok heyecanlıyım.Ve de çok meraklıyım.Umarım bu güzel sitede merakımı giderip bana faydalı olabilecek bi çok şey bulurum.
Sevgiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…