Bende hamileymişimmm

Tabı anlatırım canım ne demek nolur yardımcı olacaĞım bıŞey varsa sorun ben 3 yıldır korunmuyorum bılırım. DoĞru dÜrÜst tedavı olmadım canlarım ben hep Özellere pazra yesırdık en son canımıza takettı ve aydın Özel nysa hastanesıne gıtmeye kara verdım mayıs ayında adetımın 5 gÜnÜ rahım fılmı Çekıldı temzıdı eŞımın ssperm sayısı normaldı ama olmuyodu dr bı jel verdı onu kullandım hazıranın 2sınde adet oldum 7sınde ganol f dıye bı ıĞne verdı 1hafta boyunca onu kullandım 14Ünde ovıtralle Çatlatma ıĞnesı oldum 15de aŞılama oldum tek yumurtam oluŞmuŞtu allahım nasıp ettı dÜn tet yaptım pozıtıf Çıktı hatsnede yaptırdım pozıtıftı bugÜnde dr gıttım oda keın hamılelık var dedı umarım sızede nasıp eder yemın ederım duacınızım Çok ıyı anlıyorum sızı aa bıde ben bu ay ıncır kÜrÜ yaptım sızde deneyın bı

saol canım teşekkür ederim inşallah darısı başımıza....
bebişinle sizlere ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyorum

allah tamamına erdirsin canım.
sağlıcakla kucağına al bebişini.

33ehdm8.jpg

arkadasım tebrık ederım senı allah kucagınada almayı nasıp eder ınsalah ben aranıza yenı katıldım bende hamıle kalmak ıstıyorum 7 aydır denıyoruz denemedıgımz yontem kalmadı hesaplar offff :sinifsinif:bu ayda yumurtlama hesabıyla yaptık ınsallah tutar temmuzun 6 da hasta olmam lazım ama ınsallah olmazda hamıle kalırım allahımmm:Saruboceq::CüvCüv:

Allah tamamına erdirsin inşallah isteyen herkesede en kısa zamanda nasip etsin amin.

tebrikler.Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

tebrikler canım.. allah kucağına almayı nasip etsinopuyorumnanaktan

SaĞolun canlarım dılerım yÜce rabbım sızede tez zamanda yollar meleĞınızı

X