bende hamileyim

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.301
5
38
3.5 yıllık evliyim. ve 3.5 yıl korundum bu ay doğum kontrol hapını bıraktım aslındailk aydan hiç ümidim yoktu. Herkes hap korumaya devam eder diyodu. zaten bende hiç mide bulantısı halsizlik falan hissetmedim. ama adetim geçikince bugün test yaptım ikinci çizgi biraz silik çıktı gün içerisinde tekrar test yaptım. 2. sefer daha belirgin çıktı.çok şaşırdım aslında hala inanamıyorum perş günü dr. ye gidicem inş güzel şeyler söyler.

Tebriklerr .Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasıp etsın yavrunuu.Rabbim benim gibi evlat hasreti ile yanıp tutuşan diğer arkadaşlarında başına inşallahh

gözünaydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah darısı bütün bebek isteyenlerin başına

Ben bu hamileyim haberlerini duydukça inanın çok mutlu oluyorum....

Anneliği yaşadım Rabbim herkese yaşatsın, hayırlı sağlıklı evlatlar versin...

Gözün aydın canım....

tebrık ederım allah saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın kaydirigubbakcemile5:asigim:

tebrik ederim canım,hayırlı olsun,çok şanslısın ilk aydan gebe kalan çok az kişi var
Allah kucağına almayı da nasip etsin inş.

çok teşekkürler arkadaşlar. Allah isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

tebrıkler!..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…