bende hamileyim ama :(

umutsuzbahar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
283
3
44
Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım . 29 yaşındayım . Ve 2 aylık hamileyim. Her ne kadar sevinsemde bu olumsuz hayat koşulları karşısında düşünmeden edemiyorum. Umarım bebeğime iyi bir gelecek verebilirim .
İçimden geldi yazmak istedim . Herkese selamlar .

cnm önce senı tebrık edıyorum ben bı bebek hastasıyım cok sevıyorum bebeklerı hergörudugum bebegı sevıyorum bıgun bıırı döveccek benı kaydirigubbakcemilecnm bence sen bütün anneler gıbı elınden gelenın en ıyısını yapcaksın bebegın ıcın üzülme bebgını eşinı düşün ınan cok mutlu oldum ınsalah ömur boyu mutlu olrusunuzz ve hayatta hersey olacagına varır bebegını düşün sımdı eşinle tadını cıkar cnmmhihoyyyt

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun...
Aklına kötü şeyler getirme,her bebek kısmetiyle gelir.
gönlünü ferah tut...
a.s.

çok teşekkür ederim arkadaşlar . Bu kadar sıcak karşılanacağımı tahmin etmezdim burada. çok memnun oldum. Bundan sonra sanırım daha bol vakit geçireceğiz birlikte. Güzel dilekleriniz içinçok teşekkür ederim. Çok şükür sağlık sıhhatimiz yerinde . Bebeğimizinde öyle . 1 hafta önce ilk doktorumuza gittik :) Normalde pozitif bir insanımdır ama demekki hamilelik böyle yazpıyormuş adamı . bir üzgün bir süzgün :) bir mutlu bir umutlu.
kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

çok teşekkürler arkadaşlar. güzel allahım bütün hamilelere sorunsuz kolay sağlıklı hamilelikler versin herkesin bebişi de sağlıklı sıhhatli ömürlü olsun . bazı arkadaşlarımız kendi hesaplamalarını yapmışlar ama ben bilmediğim için daha doğrusu beklemediğim için tahmini hamile kalma zamanımı bilmiyorum . haliyle ne kadarlık olduğunu ancak doktorun söylediği ile biliyorum. doktorumuza göre :) bugün itibari ile 8 hafta 5 gün oldu . doğumda ekimde sanırım. 2 kere kış 1 kere yaz geçiricez yani :) inşallah kolay geçer .
bu arada güzel dilekleriniz için hepinize teşekkürler. fatima38 arkadaşım sana da hayırlı hamişlikler. umarım herşey gönlünce olur .

anne olmaya hazırlandığımız için gerçekten insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor. ama içini ferah tut umarım hiçbirşey karamsar olduğumuz zamanlar ki gibi olmaz. Her anne bebeği hep mutlu olsun onun ihtiyaçlarını rahatca karşılamak ister. Umarım herşey güzelliklerle en az sıkıntıyla geçer. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin:Saruboceq:

Slm arkadaşlar. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.inş. Herkesin hamileliği sorunsuz geçer.bütün hepiniz bebeğinizi eline sağ sağlim alırsınız.bende yeni geldim aranıza.4 haftalık hamileyim.çok güzel bir duygu daha şimdiden.herkese slm by.

bebek04pic1yr6.jpg

Bütün yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Çok güzel dilekleriniz için . 2 yeni hamile arkadaşımızı da tebrik ediyorum . hayırlı olsun . allah sağ salim sıhhatli dünyaya getirmeyi nasip etsin .
ama bişey sorucam :) ben ancak 7 haftadan sonra farkettim. siz nasıl bu kadar erken farkedebildiniz hamile olduğunuzu :KK70: sürekli kontrol etmek gerek bilmek için . buda insan da bir stres oluşturur ister istemez. ben hatta keşke bi süre daha geçmiş olsaydıda öyle öğrenseydim diyorum. bu psikoloji bana ağır geliyor çünkü :)

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım . 29 yaşındayım . Ve 2 aylık hamileyim. Her ne kadar sevinsemde bu olumsuz hayat koşulları karşısında düşünmeden edemiyorum. Umarım bebeğime iyi bir gelecek verebilirim .
canım benim öncelikle aramıza hoşgeldin böyle şeyler düşünüp bebeğinide kendinide üzme her bebek kendi kısmetiyle gelir dünyaya.inşallah sağlıklı sıhatli kucagına alırsın bebeğini.allah bizede nasip etsin bu güzel duyguyu inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

teşekkür ederim canım. güzel dileklerin için. allah herkesin gönlüne göre versin. isteyen herkesin sağlıklı tatlı bir bebişi olsun :ecrin_bebek: ben inanıyorum 2009 bitmeden daha senin hamile haberini alıcaz . bak demedi deme .kaydirigubbakcemile2

SLM ARKADASLAR 1 HAFTALIK HAMILEYIM.AMA PEK SEVINEMIYORUM ÇUNKU KAN TAHLILIMDE 66.2 CIKTI DOKTORUM ERKEN GEBELIK TESHISI KOYDU,ERTESI GUN TEKRAR YAPTIRDIGIMDA 98.2 CIKTI DOKTORUM YINE BEKLEDIGIM DEGERDE DEIL DEDI,DÜŞÜK TEHLIKESI VAR,ACABA SİZİN KAN TAHLILINIZDE NE KADAR CIKTI HATIRLIYOMUSUNUZ,ÇOK KORKUYORUM,BIDE ARADA KARNIMA ADET SANCISI GIBI SANCILAR GIRIO SIZDEDE OLUOMUYDU:çok üzgünüm:

Valla ne desem bilemedim şimdi. geçmiş olsun diycem ama ortada bişey yokmuş daha kesin olan. üzülme canım . benim anlayamadığım 1 hafta bu kadar şeyi bilmek için yeterlimiymiş. çok ilginç geldi bana . bir kaç gün daha geçsin tekrar bir tahlil yaptırırsın merak etme. kesin değildir bence. yada allah korusun napalım öle bi tehlike varsa da napcaksın dikkat ediceksin yatıcaksın mümkünse sürekli .beni komşum 2 aylıkken düşük tehlikesi var dedi doktor 2 ay boyunca yattı şimdi 4 aylık oldu . tehlikede geçti. eğer böyle bir tehlike varsa da (inşallah yoktur) dikkat edersin artık. güzel allahım sana o bebeşi yazdıysa korkma. ve pozitif ol. ağrılarına bişey diyemiycem çünkü bende hiç ağrı olmadı öyle. sadece belim ağrıyor oda yeni yeni . 10 haftaya giricem yakında . tahlilleri hatırlamıyorum ama normal değerler çıkmıştı. eğer böyle tahlilleri düşük çıkan arkadaşlar değerleri paylaşırlarsa en azıncan karşılaştırma yapabilirsin. ama başta da yazdığım gibi 1 hafta çok erken gibi sanki. daha bir çok insan hamile olduğunun bile farkına varamıyor bu sürede . sana erken doğum teşhisi konmuş ben uzman değilim ama bana garip geldi bu kadar erken belli olması .
sen genede kalbini ferah tut. herşey olacağına varır.

Sevgili arkadaşım aynı dert bende de var maalesef düşünmeden edemiyorum. 3. ayıma girdim bende :CüvCüv:
Bir yandan ev taksitleri ödeniyor hem çocuk hem taksitler ya çalışmaya devam edemezsem?
bu sorular benide çok geriyor ama bebeşide merakla ve büyük istekle bekliyoruz.
dünyaya gelen büyüyor mantığı ile gönlümüzü rahat tutmalıyız kısmetiyle gelecektir ufaklıklar :KK70:

İnan şu an bende senin durumundayım arkadaşım. sanki duygularıma tercüman olmuşsun . bir yandan geçim bir yandan taksitler bir yandan bebek ve onunla beraber gelecek masrafları. bir yandan seviniyosun bir yandan endişelisin. demek annelik burda başlıyo :) ama hayırlısı diyoruz artık. napalım keşke her dert böyle olsa değilmi :ecrin_bebek:

X