bende hamileyim ama inanamıyorum

maşallahhh tebrikler canım rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhh allah analı babalı büyütsünnn darısı bizlere

Tebriklerrrr.
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin a.s.

basbelası tebrikler :)
bu arada demeden geçemeyeceğim bu ne bicim nick boyle:)))
insan yazrken rahatsız oluyor :))

adetin 3 gun gecti ise 2,5 haftalık hamile sayılmıyorsun yaklasık olarak 28 gunde bir adet oluyorsan sayet 4 haftalık hamile sayılıyorsun . son adet tarihinin ilk gunu hamilelygin baslangıc gunu olarak baz alınıyor . tıp da boyle geciyor yani. hayırlı olsun tekrar.

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

herkese iyi dilerkleri için teşekkür ederim arkadaşlar ..

canım evet öyleymiş ama biz zaten adetten bir hafta sonra korunmayı bıraktık kasım 24 dü sanırım bıraktığımız ve kan testindede 2,5 haftalık diyodu şimdi 3 haftalık felandır :)

canım tebrikler... beni hatırladınmı bilmiyorum... ama şöyle bir arkadaş listeme baktımda biz eskilerden herkez ya hamile yada bebeğini kucağına aldı bile:lepi: ...darısı benim başıma artık hala beklemedeyim çünkü:1no2:...allah tamamına erdirsin:Saruboceq:... sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini rabbim...

amin inşallah
bende bu siteye yeni üye oldum çünkü artık bizde bir çocuk istiyoruz adetime çok var ama iki kez mide bulantısı hissettim ama 2-3 dk sürüyor ve sabahları kalkmakta çok zorlanıyorum ne yapmam lazım bilmiyorum çok merak ediyorum test yapsam acaba çıkarmı sizce

Tebriklerr ..a.s.
Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…