bende hamileyim ama inanamıyorum

alo ben cvp vereyım hemen teyzesı olarak tebrıklerıde alayımmmmm.çok teşekkurler herkeze 2,5 haftalık daha bebişimiz.çok beklemedı hemen kaldı.çok kuçuk ama anne olabılecek kadarda zekı benım başımın belası rabbım ıstıyen herkeze hayırlısıyla tez zamanda nasip etsinnnnnn

çok sevindim canım ya allah sag salim kucagına almayı nasip etsinn..çok erken nasıl anladın belirtin mi oldu?
çok

teşekkür ederim beklemiyodum süpriz oldu adetim geçti bende kübra arkadaşımızın ısrarıyla gidip test aldım yaptım çıktı inanmadım kan testi yaptırdım :) bu günde sonucu aldım 2,5 haftalık hamileyim kaydirigubbakcemile3

ya aslında öylesine bu ay korunmayalım dedik tutarsa tutar rutnassa korunacaktık oda allahım istiyomuş oldu :) 975 değeri de zeliş cimm :)

Tebrik ederim canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Allah bizlere de nasib etin.

Kızz allah senin iyiliğini versin emiii :mymeka: ben sana daha yeni evlisin şeyine sahip çık demedimmi delii artık olan olmuş tbrk. başımın belası :sm_cool:
artvinli sende sallama anne olacak kadar akıllı filan diye zır deli bu zır deliii artık çocukla beraber büyürler kaydirigubbakcemile3 yandın enişte sen yandın bu çocun çikolatalarınıda yer iki çocugun oldu gecede bi iş bul sen :lepi:
artvinli öyle akıllı filan diyip atmakla olmuyo bu işler başla cicim sende yelekleri patikleri napalım tizee olarak üstümüze düşüne yapıcaz :nazar:

:)))))))

tebrik ederim arkadaşım ya tutarsanın sonucu olumlu olmuş dilerim bizlerinkide birgün şak diye tutar:)))

Allah tamamına erdirsin

X