Bende hamileyim 13 ay sonra

buketimmm nasil icten yazmissin bizler icinde, canim ya Allah tamamina erdirsin, beklemek uzulmek nedir iyi biliyosunki once bizleri dusunurek bu sevinci paylasmissin. cok saol tatlim. Insallah Allah bizlere de senin gb bir gun arkadaslar uzulmeyin sabirli olun diyerek mujde vermeyi nasip eder. cok tebrik ederim. Masallah demeyi unutmayin demissin kirkbir kere Masallahhhhhhhhh tatlim.

Son düzenleme:
canım allah kucağına aldığın günleride gösterir inşaallah...
sağlıklı sıhatli hayırlı evlat olur...
tebrik ederim :)

bebek04pic1yr6.jpg

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

buketimmmm cnm benim inan cok sevindim bu habere cnm sen bunu haketmistin zaten hayirlisi olsun hakkinda adacayinin etkisi olmustur mutlaka bende icmistim hamile kalmadan once ve ilk ictigimde kalmistim artik ondanmi bilmem tabi.tebrik ederim cnm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin isallah yavrunua.s.

Saol canım lorammm.bencede etkısı oldu adaÇayının en azından yumrtulama dÖnemlerımı anladım gÖrdÜmm .dularım Şımdı bebek ısteyen herkezle.

Herkez yaŞasın bu duyguyu ama hıÇ kımse nolur Ümıtsız olmasınn

hayirli olsun..allah anali babali,saglikli sihhatli bir yasam sunsun bebegine...amin....bizlerede dua et.bende cok istiyorum ama daha olmadi zamani varmis demekki....

X