Bende hamileyim 13 ay sonra

buketxixmmmmmmmmmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
163
0
ağladım üzüldümmm dular ettim ama sonunda oldu galibaaaaa.
hiçkimse lütfen ümitsizliğe kapılmasınnnn rabbim ol deyince oluyooo.
dr. a gitmeye öle korkuyodum ki anlatamam ama kendi kendime söz vermiştim bu at da olmazsaaa kesiinn gidicektimm. ama geldi meleğimmm. adetimden 2.gün önce idrar testi yaptım silik çizgi çıktı inanamadımm 4 tane test yaptımm silik çıktı. akşam gittim kanda baktırdım 163.31 çıktı. ve sabahı hemen dr. agittim dr. hamilesin dedii ultrsonda baktıı vee kese oluşmuşşş 2 martta gell içinide iyicene görelim dediii.
nolur arkadaşlarrr üzmeyim sıkkmayın kendinizi biliyorum çok zor ama gelecegi zamanı biliyo meleklerinnizzz.

bişey daha sölemek istiyorum ki 3 aydır adaçayı içiyodumm faydası oldumu bilememmm.

şimdiii bütün dularımmm bebişmi kucagıma almak için vee tüm anne olmak isteyenler içinnnn.

canım allah tamamına erdirsn benim de temmuzda bir sene olacak 7 ay falan oldu. Bu ayda adet belirtilerim başladı. Problem var mı diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Bir seneyi bekliyim ben de barii bak sen bana moral oldun şimdi:))ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN KUCAĞINA SAĞSALİM SAĞLIKLI OLARAK ALMAK NASİP OLSUN İNŞALLAH:)))

katılıyorum sana canım herşeyin bi zamanı var.benim oğlum 1 buçuk sene bekletti bizi çok ağladığım zamanlar oldu.oğlum daha 9 aylıktı tekrar hamile olduğumu öğrendim ne yapacağımı bilemedim 1 hafta sonra doğumum var biri yalvar yakar geldi biri süpriz yaptı.nasip dedikleri şey bu heralde.sağlıkla kucağına al inşallah

Canım benım senı öle iyi anlıyorum ki anlatamam... Ama bekle daha vallaha çok erkenn nolur stres yapma bide en büyük düşmanı bu.
Hem adet belirtilerinin aynısı hamilelik belirtileri hemen bu ayda adet olcam deme.
Ben ayrı olaraak hiçbi belirti yaşamadım sürekli orkidle gezdim ha şimdi olcam die.
Bol bol dua et ve bişey mi var acaba die düşünmee erken daha içini rahat tuttt.

Saol gizem ayy ne güzell ikisi birden büyür iştee.
Ama senın için baya zor olcakk doğrusu ama allah yardım ederr evlat bu yaaa insan dayanır her zorlugaa
daha şimdidenn nasıl korkuyomm o na bişey olursa die.

inşallah hiç birşey olmaz. İçini ferah tut. Ne güzel keyfini çıkar işte 1 sene beklemişsin bol bol dua et Allah'ın izniyle sağ salim alırsın kucağına inşallah:))Yaş kaçtı senin merak ettim:))ben 27:)

aynı sayılırız:))inşallah allah tüm olmayanlara da nasip eder sana da :nazar: maaşallah:)) demeyi unutmiyim:)))

he kısss valla unutmayımm maşallah demeyi bana aaaaaa
adaçayı yapsana sende adetinin başladı gı ilk gün yap 10 gün iç her akşam bi bardakkkk
ne zaararı olccakk ki ben yapmaya başladım 3. ayda hamiş kaldım bilmiyorum etkisi oldumu

Çoook tebrik ederim.
Bende aynı senin gibiyim.
Doktora gitmekten çok korkuyorum.
Aşılama,tüp bebek vs tedavilerden çok korkuyorum.
Düşündükçe stres yapıyorum kendime.
Bende her ay bu ay adet olursam bi dahaki ay doktora gidicem diyorum ama yine gidemiyorum.
İnşallah bende doğal yoldan hamile kalırım.

buketçim ben de bu ay başlıcam zaten. Hatta adetlerim çok sanıcılı olur benim (ama yumurtladığının göstergesiymiş) sancıya da iyi geliyor.Ben de bir iki aydır içiyorum ama düzenli değil. Bu ay 2 fincan içicem günde mısır çarşısından aldım zaten hasını onunla başlıcam bu ay daha önce poşet içiyordum. İnşallah hayırlısı olsun hepimiz için amann bu ay ateş ölçme falan da yapmıcam. Nasıl olsa anlıyorum yumurtlamayı testte yapıyorum pozitif çıkıyor. Gerisi Allah'a kalıyor. Neyse bak yine dertlendim görüyor musun canım:))

Sen keyfine bak:)) inşallah keyifli keyifli konuşuruz buradan hamileliğimizi de allah nasip eder:)))

Hayır canım sorun falan yokmuş baksanaa ben sadece kk. Den duydugum için içtimmm ve bence iyi geldi yumrutladıgım zamanlrı çok iyi gördümmm bence faydalı oldu yani .
Canım biz hiç dr. A gitmedik hep korktum ben yani sorun varmıydı kimdeydi bilemiyorum artıkkkk
inşş yarabbim en kısa zamanda sizede göstersinn
bol bol dua edinnn
inanın rabbim kabbul ediyoo

Kaldera 2 fincan içme canım fazlasıda iyi değilll yani rahim agzını kasıyomuşş çok içinceee öle duydum yani bence bi bardak iç bak gör onun bile faydasını görcen adet sancıları bile azalıyo valla bende öle olmuştuu.
Ateş ölçme falanda yapma gerisini allah bırak strese girme boşunaaa

X