Bende Anne Olmak İStiyorummmm...

0fLu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
12.098
769
kızlarr bu üçüncü ayım 2 aydır denıyoruzzz ama hep umutlandıgımla kalıyorummmm... ovulasyonum bıkacgun sonra baslayacak.. kendımı cok fazla dinlemek istemiyorum ama belirtileri dinlemeden yapamıyorum... bu ay da bi ümit derim ben kesin... ovulasyonu yeni başlayanlarr... anne olmak isteyenlerr.. hep birliktee yürüyelim mi anneliğee... inşallah uğurlu gelir de bu ay isteyen herkes hamile kalırr... belirtileri bekliyoruzz.... :) Hep Birlikte Edilen Dualara AMİN diyoruzz...

canım çekirge bir zıplar iki zıplar seninkinin zıplayacak şansı kalmadı bence üçüncüde olacakinşallah
dualarım seninle ve kızlarla

Son düzenleme:
canım çekirge bir zıplar iki zıplar seninkinin zıplayacak şansı kalmadı bence üçüncüde olacakinşallah

canım benm yaklasık 8 9 ay önce bi düşüğüm oldu bu 3. ayım ama hiç ümütli değilim keşke dediğin gibi olsaa

bende annne olmak ıstyrummm....regl olmama gunler kaldı bakalım ne olacak ...ama kndımde bı degısım yok ben aynı benım... nasıl olacak ne zmn annne olacagımm...bebişimolsunn yaaaa cok ıstyrummm....bayan olmak zor muşşş

boşver canım kendını dınleme... inan anne olmayı bekleyen okdar cok kadın varki.. bende cok ıstıyorum.. evett evlenmeden önce hıc dotora gıtmezdım sımdı doktorlara abone oldum

bende hormon bozukluğu çıktı adet gördükten sonra tedaviye başlayacagız..

hormon bozuklugu derken hangi hormon bu prolaktın fsh tsh ... ?? İnş düzelir..

fsh ve lh yüksek çıktı.. tam ne oldugunu bilmiyorum.. doktora hi.ç bir sey sormadım.. aklıma bile gelmedi.. bu gittigimde ögrenecegim..

fsh ve lh yüksek çıktı.. tam ne oldugunu bilmiyorum.. doktora hi.ç bir sey sormadım.. aklıma bile gelmedi.. bu gittigimde ögrenecegim..

canım onlar hakkında pek bı bılgım yok benım ama prolaktının tedavısı kolay dıyecektım o olsaydı. umarım herşey yolunda gider. adetlrın düzenli mi peki ?

evet adetlerim düzenli yumurtalara baktı fena deil deil. kist yok dedi.. ama yinede hormon bozuklugu çıktı 5 ay önce yine yaptımıştım bu testi bi şey cıkmamıstı.. bu ay hormon bozuklugu çıktı..

evet adetlerim düzenli yumurtalara baktı fena deil deil. kist yok dedi.. ama yinede hormon bozuklugu çıktı 5 ay önce yine yaptımıştım bu testi bi şey cıkmamıstı.. bu ay hormon bozuklugu çıktı..

adetın 3. günü bakılıyor bu hormonlara benım bıldıgım. uzulme Rabbım derdı verdıyse dermanını da verecektır.. İnş kısa zamanda tedavın olur ve bebişin gelir sana.. :)

adet bittikten sonra yaptı üzerindende 4 gün geçmişti .. Allah razı olsun umarım seninde bebegin olur..

adet bittikten sonra yaptı üzerindende 4 gün geçmişti .. Allah razı olsun umarım seninde bebegin olur..

bence sen 3. günü baktır. kesın sonuc o zaman bakılıyo. 2 defa falan yaptırmıstım ıkısınde de 3. gün verdim kanımı. ALLahım cümlemizden razı olsun.. isteyen herkese versin Rabbimm... belkı bu ay olurrr hiç beklemedıgın anda ne dersin ??? :) İİnşşşşşşşşşşşşşşşşşş ...

inşlah ama 8 günn kaldı adet görmeye hiç bi belirti yok.. bide bu hormon bozuklugunu duyunca hiç düzenl ilişki olmadı.. doktora soracagım neden adet döneminde yapmadıgı.. bakalım ne diycek..

inşlah ama 8 günn kaldı adet görmeye hiç bi belirti yok.. bide bu hormon bozuklugunu duyunca hiç düzenl ilişki olmadı.. doktora soracagım neden adet döneminde yapmadıgı.. bakalım ne diycek..

az kalmısss :) 8 güncükk he.. benım dahaa çoook bat 23 ekim :) sor bakalım ne dıyecekk doktorn

az kalmısss :) 8 güncükk he.. benım dahaa çoook bat 23 ekim :) sor bakalım ne dıyecekk doktorn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…