Ben yerimde sayıyorum

Canim yanliz degilsin canini sikma cok canin sikilinca istersen bana msj at bende bi ara öyleydim is bulamiyordum ama inan olucaktir kendini deli etme yanliz degilsin tamammi arkadasim

ya herkes işin buluyor evleniyor bende daha yerimde sayıyorum ne iş bulamılıyorum nede anlaşacagım birini çok şansızım çok mutlu olmayı bende hak ediyorum ama ikisindende mutlu olamıyorum tam 1 seneden beri iş arıyorum yok yok yok şaşırdım valla çok kısmetsizim 1 sene olduy yeter artık bitmiyor çilem bilmiyorum ne yapacagım hergün aynı şeyler kalk otur pc bak yok valla çıldırdım artık psikolojik sorunlar yaşıyorum buradada içimi dökmek istedim ama yine rahatlayamadım:kızgın::1no2::bbo::dilcikar:

sencede biraz abartmıyormusun??binlerce ünüversite mezunu iş arıyorlarda bulamıyorlar yıllarca dirsek çürütmelerine ragmen...
kaç yaşındasın bilmiyorum ama evlilik için acele etme...
bunların hepsi nasip kısmet işi....
zamanı gelince hepsi olur....
kendini bu kadar üzmeye değmez diye düşünüyorum....:

önce iş bulcan çevren olucak.sonra inşallah düzgün bir eş adayın olacak.ama sabır.evlenmiş olmak için evlenilmezki.elbet var biryerlerde kısmetin.ay kahve falı bakar gibi yazmışım.allah söyletti inşallah.sevgiler

X