Ben yerimde sayıyorum

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
ya herkes işin buluyor evleniyor bende daha yerimde sayıyorum ne iş bulamılıyorum nede anlaşacagım birini çok şansızım çok mutlu olmayı bende hak ediyorum ama ikisindende mutlu olamıyorum tam 1 seneden beri iş arıyorum yok yok yok şaşırdım valla çok kısmetsizim 1 sene olduy yeter artık bitmiyor çilem bilmiyorum ne yapacagım hergün aynı şeyler kalk otur pc bak yok valla çıldırdım artık psikolojik sorunlar yaşıyorum buradada içimi dökmek istedim ama yine rahatlayamadım:kızgın::1no2::bbo::dilcikar:

Antep te yaşıyorsan iş imkanı çok fazla..tekstilciysen de muhakkak bi iş bulacaksındır ama demek ki bi zamanı var..
hayırlısı olsun her şeyin sabret..
ya ben ne yapayım??
ben de 2 senedir evedeyim atama bekliyorum..öğlene kadar uyu, sonra kalk pc, tv ...
senin durumunda olan çok insan var inan ki..
sabırlı olacaksın ve iisyan etmeyeceksin..

üzma canım kendini
öncelikle iş olarak illede kendi meslegini tercih ediyorsan tabi biraz zorlanırsın
bence sen herhengibir işe başla tabi bi yandan da iş bakmaya devam et
evlilik konusu bi kısmet işidir
ama iş hayatında evlilik teklifleri alma ihtimalinde yüksekdir.
evde seni kimse görmez
dışarı adımını at potansiyelin artar.

Cnm bnm neden sıkıyorsun ki bu kadar kendini yaşadığın yer küçük bi yerde deil bildiğim kadarıyla biraz sabret dicem ama 1 sene diyorsun allah yardımcın olsun ,,,,benm tavsiyem kalk bi abdest al dua et allaha emin ol içinin sıkıntısı geçicektir,,,,,ayrıca evliliğe gelince nasip kısmet işi allah ne zaman yazdıysa o zaman olur herşeyin hayırlısnı dile...

evet arkadaşlar antepte yaşıyorum araştırıyorum ama iş bulamıyorum ah bi bulabilsem durmam bi dakka ama bulamıyorum ekonomik kriz varmış diyorlar bilmiyorum yada ben kısmetsizim teşekürler yorumlarınız için bulurum inş bir iş

eğitim durumunuzda ön lisans yazıyor.. muhakkak iş bulursun.
ama araştır ..çoğu şirkete cv bırak...
eş konusundada ise mutlaka nasıbınde vardır bırı.

ayyy canım benim iş için bişey diyemem ama evlenmek için üzülmene üzüldüm doğrusu... evlenipte napcan kız koca kahrımı çekicen...sırf koca olsa yine iyi + kaynana + kayınpeder bunun görümcesi kaynı eltisi ooooo....bekarlık gibi varmı ya bekarlık sultanlık... bence üzüleceğine bu günlerinin tadını çıkar bak demedi deme sonra bu günlerini çok ararsın...

allah hakkında herşeyin hayırlısını versin canım rabbim inşallah gönlüne göre bir iş ve iyi bir eş nasip eder tez zamanda

çok teşekürler yardımlarınız için evet önlisans mezunuyum ayrıca açıkögretimden iktisat okuyorum çok sayıda cv bıraktım ama olmuyor artık az paraya çalışmaya bile razıyım bende bir sorun oldugunu düşünüyorum hiçmi insan bi iş bulamaz yahu

iş içinde üzülme canım etrafına haber bırak elbet kafana göre bir yer çıkar kötü düşünme iyi düşün ki iyi olsun

ayyy canım benim iş için bişey diyemem ama evlenmek için üzülmene üzüldüm doğrusu... evlenipte napcan kız koca kahrımı çekicen...sırf koca olsa yine iyi + kaynana + kayınpeder bunun görümcesi kaynı eltisi ooooo....bekarlık gibi varmı ya bekarlık sultanlık... bence üzüleceğine bu günlerinin tadını çıkar bak demedi deme sonra bu günlerini çok ararsın...

canım çok haklısın bana kalsa hiç evlenmem ama çevre evde kalmış gibi bakıyor bide iş yok onların kahırlarını çekiyorum vah vah diyorlar anlamıyorum bari iş bulum çalışım diyorum

üzme kandini hayrısız bi evlilik yapmaktansa bekar olmak bin kat daha iyi..iş konusundadamutlaka şansın açılır..olumsuz bakma cnm..bazen şanssılıklar üstüste gelir..ama açılacaktır şansın ben eminimmm..

üzme kandini hayrısız bi evlilik yapmaktansa bekar olmak bin kat daha iyi..iş konusundadamutlaka şansın açılır..olumsuz bakma cnm..bazen şanssılıklar üstüste gelir..ama açılacaktır şansın ben eminimmm..

haklısın evlilik konusunda inş iş bulabilirim ALLAH herkesin istedigini versin

canım bunu kafana takıpta kendını yıpratma bende 7ay evdeydım ıs aradım bulamadım ama en ummadıgım anda bı yerden cagırdılar hemde calısmayı cok ıstedgm bı ısyerıydı.sende dua et ıs bulana kadarda kendıne bı ugras bul en azından butun gun bu meseleyı dusunmezsın.mutlaka bı ıs bulursun.evlılık ısınıde zamana bırak zaten ıse basladıgında evlılık gerı planda kalır bukadar cok takmazsn

4 kez iş için sınava girdim hemde ne hallerde (sağlık sorunları yakamı bırakmadı) kazandım ama almadılar sonra anladım ki bana bu kapıdan ekmek yok eş durumları dersen gelen oldu falan derken olmadı sonra birden bire hiç aklımda yokken oluverdi
nasipse gelir yemenden Şam dan değilse ne gelir elden
Hakkına hayırlısı olsun öyle dua et

allah yardımcın olsun.dünyada kriz var.türkiye de de etkisini göstermeye başladı.mesela manisa da arkadaşlar var kısım kısım işten çıkarılıyorlar.......bu zamanda zor dost acı söyler.....

güvenilir eleman bulmak da zor..inşaallah kendini ispat edeceğin bir yer çıkar....

allah sağlık versin........sıhhat versin........

ya işsiz eşler babalar ne yapsın?? allah herkesin yardımcısı olsun............

kız aynı konuyu biraz önce ben açtım kalplerimiz karşıymış bak :)... Bende bazen çok abarttığımı düşünüyorum ama bu sıkıntıyı içimden atamıyorum. Bendensin arkadaşım...

Muhtemelen yapmışındır ama site ismi önermek doğru mu bilmem netten kariyer ile ilgili sitelere üye ol ve her gün ordan takip et. Evet şu an kriz var bu doğru ama Allah elbet rızkımızı verecektir....Ümidini kesme...

evet mcanım üye olmadıgım site bırakmadıgım cv kalmadı kısmet herşey dua ediyorum bundada bir hayır vardır hakkımıza hayırlısı

kız aynı konuyu biraz önce ben açtım kalplerimiz karşıymış bak :)... Bende bazen çok abarttığımı düşünüyorum ama bu sıkıntıyı içimden atamıyorum. Bendensin arkadaşım...

dogru atılmıyor bu sıkıntı arkadaşım bizde alışmışız çalışmaya koşuşturmaya evde yapacak bir şey bulamıyorum sadece dua ediyorum ALLAH herkesin istedigini versin hakımıza hayırlısı

N A S İ P ...gercekten buna inan ...eger uğraşmalarına ragmen olmuyorsa vardır bi zamanı...sen elinden geleni yap gerisini bekle.canını da sıkma..hayat her seye ragmen güzel ve inan ki mutluluk anlık..bi kahve içerken mutlu oluorsun bazen,bazen bir çiçek koklarken,bazen kendine bi ayakkabı aldıgında,bazen bi haber aldıgında ama hep anlık ve herkesin derdi var..

X