Gebeliğe Hazırlık Ben yeniyim ve belirtilerim var hamişler bana yardım etsin :((

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
42
yeniyim aranızda kasığım ağrıyo adetime 6 gün var çok acıkıyorum yorgunum halsizim akıntım var sarı bacaklarım ağrıyo belim ara sıra ağrıyo sizce test için erkenmi test yaptığımda olmamasından korkuyorum..:asigim:

kızlar anlattılarınız belirtiler hamilelik belirtilerine benziyo bendede aynıları olmustu suan hamileyim kan testinde muhtemel ilişkiden 10 gün sonra cıkıyo hamilelik varsa ama bence biraz sabredin adetiniz gecerse idrar testi yaptırın

ben hala test yapmaya cesaret edemiyorum :) bilmiyorum hayırlısı artık ne diyim :):asigim:

kizlar selam ben hamile kalmayi cok istiyorum bugun akinti tam yumurta aki kivaminda sizce bugun dogru gunmu

onu anlamak zor ama ben 12.günden 20.güne kadar hiç ara vermeden denedik.

kızlar benimde adetim 2gün geçti ama adet belirtilerim 5gün önce başlamıştı ama hala adet olmadım. Buarada takvim yöntemiyle korunuyorduk.yumurtlama günlerinde ilişkiye girmiyorduk. Yinede hamile olabilirmiyim

Büşra cım allah gönlüne göre versin ne istiyorsan o olsun..
2 günün geçti ise test de çıkar...
Benim regl ime 1 gün vardır yaptığım test e kızıma halime olduğumu öğrenmiştim.

valla benimde adetime 4 gün kaldı... mide bulantısı v.s. tüm belirtileri taşıyorum.. inş... hamişizdir... :)

inşallah gamzecim son 1 günüm idrar testine pek güvenmiyorum ben o yüzden reglimi görmeden rahat etmiyo içim hayırlısı artık allah bütün isteyenlere verir inşallah :)

Merhaba,arkadaşlar,bende 07 aralık adet tarihimi sabırsızlıkla bekliyorum.Belirtiler var ama,şimdiden umutlanmak istemiyorum.İnşallah Allah'ın izni ile bu ay tüm hamile kalmak isteyenler ve bende hayırlısıyla hamile kalırız.
Görüşmek üzere.

arkadaslar bu erken belirtilerin ocgu yumurtladıktan sonra salgınana progestandan sebepmis habriniz olsun bosuna umitleniyoruz

kızlar benım erken belırtı göz bebeklerım guneste bıle buyuktu
sıksık ıdrara çıkma
idrar koyu renklı
bel agrısı
gogus ucum normalde hıç yoktur dugme gıbı olmus
sıvılcerım vardı(adet olacam dıe beklıodum)
herzaman karnım agrır ama hep sol taraflı agrımaz gobek delıgımın 4 parmak asagısı sag ve sol agrırıdı sımdı sadece adet olacak gıbı sol agrıo
bas agrısı akşamları usume
sabahları hafifi mıde bulantısı

slm arkadaslar,araniza yeni katildim,hamilelik belirtisimidir bilmiyorum ama gecen haftadan beri kokulara kar$i a$iri hassaslastim. bu arada yorgunluk ve halsizlikte var,uykum geliyor.. ilk defa böyle seyler oluyor,ümitlenmek istemiyorum ama icimden hep insallah diyorum.. önümüzdeki 2 gün adetimi bekliyorum. Hayirlisi Allahtan artik..

inşallah kadife benimde bugün regl günüm ama henüz bişi yok aslında olsunda istemiyorum ama hayırlısı hakkımızda dua edelim :)

Dayanamadim test yaptim bugün.. sonuc olumsuz.. beklemeye devam.. senin durumun ne olacak bakalim nesssli,dualar seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…