Ben yaadm siz de yaamayn diye

çok geçmiş olsun... bende her marka kullanmışımdır... benim sorunum koku filanda değil sadece ıslaklık görüntüsü.. :KK43::KK43::KK43:

arkadaşım çok geçmiş olsun :KK43: arkadaslar bebek popolarında pişikler olur bilirsiniz terler vs. yada yaşlı kadınalrın gögüs aralarında altlarında sarkınca. bence bebek poposuna sürülen pudralardan kullanın koltuk altına. benim yengem ayakları ayakkabıda cok terlerdi ve corapsız giyerdi ayakkabıyı pudralardı ayaklarını bebek pudrasıyla sanırım kuru kalmasını sağlıyor. koku değilde ıslaklık için olsun yada terlemeyince çok ıslanmayınca zaten koku olmaz birde bunu deneyin işinize yarayabilir :))

kızlar benim kullandığım bir ürün var ter yollarını kapamıyo sadece kokuyu önlüyo
tamamen bitkisel
onu kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla

Çok geçmiş olsun!
Ben ürün içeriğine dikkat ederek alırım.
Geçen yıl beni e uyarmışlardı anti perspirant özellikli olanından alma diye!Ben de dikkat ederek alıyorum. Şimdi kullandığım terlemeyi önlemiyor!Terlemeye devam ediyorum. Ama kötü koku oluşumunu önlüyor!

kızlar benim kullandığım bir ürün var ter yollarını kapamıyo sadece kokuyu önlüyo
tamamen bitkisel
onu kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla

Çok geçmiş olsun!
Geçen yıl beni e uyarmışlardı anti perspirant özellikli olanından alma diye!Ben de dikkat ederek alıyorum. Şimdi kullandığım terlemeyi önlemiyor!Terlemeye devam ediyorum. Ama kötü koku oluşumunu önlüyor!
arkadaşlar ne kullanıyosunuz?

mrb kızlar. burada gördüm ki deo mu rolon mu çeşit çeşit kremler nasıl falan diye yazılar yazılıyor.
size en iyi yolun suyla temizlik olduğunu söyleyeyim.
19 yaşındayım deodanran rollon yani bütün terlemeyle ilgili şeylerdn kullanmışımdım. özellikle rexona.

geçenlerde koltuk altımda setleşmeler oldu. korktum ve hemen doktora gittim.
bu kullandıklarım ter yollarımı kapamış lenf bezlerimde kist yapmış ama zararsız allahtan
halk dilinde köpek memesi diye geçermiş.
doktorum kızdı, terlemek kadar güzl bişi olmadığını sadece suyla sil temiz tut. temz tuttuğunda zatn kokmayacağını söyledi.
her gün bitki sabunuyla yıkar temzlerim. koku faln olmaz. ıslaklıkta çok olmuyo zaten.
size bunları diyim sizde biraz azaltın kullanımı lütfen:KK43:
kistlerden dolayı kıl temizliğimi de pek yapamz hale geldim:KK43: ağda yasak gibi bişi ama ağdasızda olmuyo. lütfn dikkt edin arkaddaşlar.
senağlama

cnm cok gecmis olsun
bendede arada öle beze gibi seyler cikiyodu bende sivilce saniyordum kendi kendime orada nie cikiyo sanki diyodum demek bundan dolayiymis ayy cikarsa bi daha bende gideyim dr cok tirsdim simdii:1shok:

cnm çok geçmiş olsun üzüldüm senin adına. ben roll on çok kullanırım hareket ettikçe sürdüğüm roll on kokusu beni mutlu ediyor seviyorum kullanmayı kullanmadan olmuyor:sinifsinif: kötü kokmuyorum aslında ama seviyorum parfüm kokusunu o yüzden kullanıyorum. aslında çok terlerim ben ıslaklık görüntüsü oluyor bende tıkamıyor galiba çok terlerim hatta rahatsız olurum o görüntüden ama napayım terlemek faydalı o yüzden asla engellemiyorum ilerde daha çok sorunla karşılaşabilirim ben koltuk altı tüylerinin yok edilmesine de karşıyım çünkü kıl kökleri lenf bezlerini koruyor onları yok ettiğimizde zarar görebiliriz o yüzden asla o tarz şeyler kullanmam koltuk altımda kullanılmamasını da öneririm tekrar geçmiş olsun cnm

kusura bakmayın yeni gördüm bana yazılan mesajları banyodan sunra koltuk altı hafif nemli oluyo nemli olmasada olur
karbonata kuru kuruya parmağınızı batırın sürün koltukaltınıza
tamamen her yerine sürene kadar bunu takrarlayın ben üçkere falan parmağımı batırıyorum iyiyce koltıkaltımın hertarafına yediriyorum
sonra üstümü giyiyorum

sonuç harika

size gecmiş olsun
ben birseyler kullanmasam kendimi kötü hissediyorum sonucta insan ister istemez terliyor buna engel olamayız

geçmiş olsun canım..ben de maxim roll on kullanıyorum yaklaşık 3 aydır..ama haftada 2 kere filan kullanıyorum yaz olmasına rağmen.hala bir şişe bitmedi bile.ıslak görünüm olmuyo bu roll on sayesinde..ama ter bezlerini kapattığı için aynı sorunu yaşarmıyım acaba CADIARZU ya tamam terlemek güzel şey de kokusuz da olsa ıslak görüntü hiç hoş olmuyo yaaa:sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör:
çok geçmiş olsun öncelikle.. bu yaz aylarında en çok kullandığımız şeylerden biri ter önleyiciler. ben deodorant kullanıorm ter kokusunu önlemek amaçlı ama artık onlardanda çekiniyorum.. doğal ürünler kullanmak istiyorum,araştırıyorm doğal deodorantları şimdi:eek:

Gweçmiş olsun cnmm. bende kullandıgım ürünün içerine bakım arkadasın dedigi madde var mı bakalım. inş yoktur. 2 tane yeni almıstım daha.. gerci cok sık kullanmam ama.

banyodan sonra koltuk altınıza karbonat sürün

terliyosunuz ama kesinlikle kokmuyosunuz

burada bi topic açılmıştı bu konuyla alakalı oradan öğrendim

bende annemde denedik sonuç harika

denemek lazım

Çok geçmiş olsun!

:lepi:
kusura bakmayın yeni gördüm bana yazılan mesajları banyodan sunra koltuk altı hafif nemli oluyo nemli olmasada olur
karbonata kuru kuruya parmağınızı batırın sürün koltukaltınıza
tamamen her yerine sürene kadar bunu takrarlayın ben üçkere falan parmağımı batırıyorum iyiyce koltıkaltımın hertarafına yediriyorum
sonra üstümü giyiyorum

sonuç harika

leke falan olmuyo mu elbiselerde?

Ben yıllardır(12 yıldır) roll-on da kullanıyorum fakat öyle bir sorun ile karşılaşmadım
Belki de cilt tipine göre değişiyordur sizin yaşadığınız olay
.

deodorantlar konusunda doktorlar uyarıyor zaten .. gozeneklerin kapanmasına neden oldugundan cok sık olmamakla beraber az kullanmak gerek.. en iyi temizlik dogal yolla olanı..

arkadaşlar aloe diye bir abd markası var ondada bu alüminyum c. denen madde yok ben meme kanserine bile sebep olabiliyo diye biliyorum o maddeyi bende pek kullanmam

Ben de lisede ve üni yıllarımın başında çok kullanırdım günde 2 kez flan en az,ama sora çok zararlı olduğunu duydum hem de koltuk altında kararma yapıyormuş bu roll-on lar,3-4 senedir kullanmıyorum,yaz-kış zaten günlük duşumu yapıyorum,bitkisel sabunlar kullanıyorum çünkü duş jeli de hem zararlı hem zaten arındırmıyor da,duşta sabunla iice yıkarım koltuk altımı,çıkınca iice kurularım başka da bişi yapmam,zamanla terlemem de azaldı artık kullanmıyorum diye mi bilmiyorum,terlesem de koku olmuyor,rahatsız olduğumda ıslak mendille siliyorum dışardaysam,evdeysem kağıt havluyu ıslatıp temizliyorum,bütün arkadşlarım da diyor sen roll-on sprey flan kullanmıyorsun neden terin hiç kokmuyor diye,günlük duş alıp kurulayınca cidden kokmuyor,doğal yöntemler de önerilmiş karbonat gibi,bence öle bi deneyin

X