Ben yaadm siz de yaamayn diye

c.c.D

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
87
0
35
mrb kızlar. burada gördüm ki deo mu rolon mu çeşit çeşit kremler nasıl falan diye yazılar yazılıyor.
size en iyi yolun suyla temizlik olduğunu söyleyeyim.
19 yaşındayım deodanran rollon yani bütün terlemeyle ilgili şeylerdn kullanmışımdım. özellikle rexona.

geçenlerde koltuk altımda setleşmeler oldu. korktum ve hemen doktora gittim.
bu kullandıklarım ter yollarımı kapamış lenf bezlerimde kist yapmış ama zararsız allahtan
halk dilinde köpek memesi diye geçermiş.
doktorum kızdı, terlemek kadar güzl bişi olmadığını sadece suyla sil temiz tut. temz tuttuğunda zatn kokmayacağını söyledi.
her gün bitki sabunuyla yıkar temzlerim. koku faln olmaz. ıslaklıkta çok olmuyo zaten.
size bunları diyim sizde biraz azaltın kullanımı lütfen:KK43:
kistlerden dolayı kıl temizliğimi de pek yapamz hale geldim:KK43: ağda yasak gibi bişi ama ağdasızda olmuyo. lütfn dikkt edin arkaddaşlar.
senağlama

canım çok geçmiş olsun.ama benim koltukaltım çok kokuyo.kokmaması için kullanıyorum ben

Öncelikle geçmiş olsun.Bu arada bir şey belirteyim.Terlemeyi önleyici ürünlerin çoğunun içeriğinde aluminum chlorohydrate adında bir madde var. (ürün içeriğine bakarsanız görebilirsiniz,genellikle çok küçük harflerle yazılıyor.)ışte bu madde ter bezlerinden terin çıkmasını engelliyor yani ter yolu kapanıyor.
Ben lady speed stick kullanıyorum ama bir dahaki sefere sebamed'in deodorantlarından kullanmayı düşünüyorum.Çünkü içinde aluminum bulunmuyor.Terlemeyi değil,ter kokusunu engelliyor.

banyodan sonra koltuk altınıza karbonat sürün

terliyosunuz ama kesinlikle kokmuyosunuz

burada bi topic açılmıştı bu konuyla alakalı oradan öğrendim

bende annemde denedik sonuç harika

cok gecmis olsun canim
en kisa zamanda sagligina kavusman dilegiyle
bilgilendirdigin icin cok tskler...

canım benim çok geçmiş olsun rolonların zararlı olduğunu biliyorum ve kullanmıyorum eczaneden deotak alıyorum ama normalde pek ter kokmam sadece dışarı çıkarken kullanıyorum

cok gecmis olsun:KK43:( roll on kullanmadan da olmuyo hele yazin... pudra kullanilmasi da tavsiye edilir onun bi yan etkisi olur mu acaba?

mrb kızlar. burada gördüm ki deo mu rolon mu çeşit çeşit kremler nasıl falan diye yazılar yazılıyor.
19 yaşındayım deodanran rollon yani bütün terlemeyle ilgili şeylerdn kullanmışımdım. özellikle rexona.

bu kullandıklarım ter yollarımı kapamış lenf bezlerimde kist yapmış ama zararsız allahtan
doktorum kızdı, terlemek kadar güzl bişi olmadığını sadece suyla sil temiz tut. temz tuttuğunda zatn kokmayacağını söyledi.
her gün bitki sabunuyla yıkar temzlerim. koku faln olmaz. ıslaklıkta çok olmuyo zaten.
kistlerden dolayı kıl temizliğimi de pek yapamz hale geldim:KK43: ağda yasak gibi bişi ama ağdasızda olmuyo. lütfn dikkt edin arkaddaşlar.senağlama
canim cok gecmis olsunnn ...dediklerini dikkate alacagimm paylasimin icinn tesekkurler:1hug:

kistlerden dolayı kıl temizliğimi de pek yapamz hale geldim:KK43: ağda yasak gibi bişi ama ağdasızda olmuyo. lütfn dikkt edin arkaddaşlar.
senağlama

çok geçmiş olsun arkadaşım.umarım kısa zamanda atlatırsın.zararlı olduğunu duydum ama dune aluminum chlorohydrate demiş roll on yanımdaydı hemen baktım içeriğinde var. :uhm:
akşam içeriklerine bakarak yeni ürün bakayım.forumda sebamedde yokmuş diye belirtmişler.başka öneriniz olursa bilgilendirirseniz sevinirim...

senağlama

Cok gecmis olsun canim...a.s. Ama kullanmasakta olmuyor...:eek:

Büyük geçmiş olsun ama denildiği gibi kullanmadan da olmuyor. Ben ıslak mendille temizliyorum rollonu dışarıdan eve geldiğimde genellikle, gayet de memnunum.

Doğru söylemişsin cnm. En güzel yol en doğal olanı. Allah terleme diye bişey verdiyse vardır onda da bir hikmet...

tabiki terlemek kadar güzeli varmı sabunlu suyla temizlik en güzeli ıslak mendillerdede abuk subuk maddeler var dikkat etmek lazım şu bebekler için olanları olabilr

banyodan sonra koltuk altınıza karbonat sürün

terliyosunuz ama kesinlikle kokmuyosunuz

burada bi topic açılmıştı bu konuyla alakalı oradan öğrendim

bende annemde denedik sonuç harika

ben de burda okumuştum..bugün banyodan sonra denedik..her zaman banyo sonrsı çok terlerdim.ama bu sefer hem daha az terledim.hem de gün boyunca terim hiç kokmadı..karbonat kullanın kızlar..en azından çok daha sağlıklı...

geçmiş olsun canım paylaşımın için de teşekkürler opuyorumnanaktan

geçmiş olsun..
saol bilgilendirdiğin için,kullanmayı düşünüyodum vazgeçtim en iyisi doğal yöntemler..temizlik..

X