Ben pek cozemiyorum cunku belirtilerde var reglime 1 bucuk hafta kaldi beta negatifti

Kizlar reglnin son gunu korunmasız ilişki yaşadım bazı kişiler gebelik olmıcağını söylüyor aranızda yaşayan var mı
Gebelik ihtimali her zaman vardır çok çok düşük bir ihtimal ama böyle bakalar mevcut. Bir bıuçuk hafta kala test erken haftaya tekrar yapın. Hamilelikle regl belirtileri aynı bnce stres oldunuz

Gebelik ihtimali her zaman vardır çok çok düşük bir ihtimal ama böyle bakalar mevcut. Bir bıuçuk hafta kala test erken haftaya tekrar yapın. Hamilelikle regl belirtileri aynı bnce stres oldunuz
Stres olucagim bi durum yok ki. Hic bi iliski sonrasi yasamadim bunlari vucudumu taniyorum

Stres olacağınız bi durum neden yok, planlı bi gebelik mi yoo? Vücudunuzu tanımanızla da konunun alakası yok, aklınızda acaba olduğu sürece her belirtiyi gebeliğe yorabilirsiniz

Stres olacağınız bi durum neden yok, planlı bi gebelik mi yoo? Vücudunuzu tanımanızla da konunun alakası yok, aklınızda acaba olduğu sürece her belirtiyi gebeliğe yorabilirsiniz
:)) orangecigim duzenli iliski yasayan biriyim vücudumun verdigi tepkiler ilk kez boyle taniyorum derken bunu kastettim aklimda acaba yok yasadigim seyleri paylastim

X