Ben nerede hata yapıyorum lütfen fikir verin canlarım...

gerçekten çok güzel ifade etmişsiniz.. mesafeyi elden bırakmadan politik ve idareci olmak.. en doğrusu bu bencede.. ve bide arkadaşım güvenipte eşinin akrabalarından bu kim olursa olsun asla asla derdini sıkıntını paylaşma, içinde tut hep mutlu gözük, çok kötü olsanda sakın.. ben böle bir tecrübe asla yaşamadım ama yaşayan çok var çevremde , ayrıca sakın eşinle bozma bu insanlar için aranı .. tamam sevgiler..

Hayatimi negatif etkileyen insanlari hayatima mümkün oldugu kadar dahil etmem!!:1closedeyes:

He olduda mecbur görüsmek zorunda kaldim soguk ve mesafeli olurum ne maske takarim nede politika yaparim!sengözlerimebaksanab

Esimin isine gelmiyorsa bu onun problemidir hem beni hakli buluyor hemde benden ikiyüzlülük yapmami bekliyor nerde burda mantik nerde alaka???fisfisfis

Hic kafani yorma güzelim sen kendi dogrularindan sasma...:kahve:

aMA İNANIN BUNLAR GEÇMİŞTEKİ BANA YAPIOLAN İMALARIN BİR PATLAMASIYDI.40 KG LIK ÇUVALIN TAŞITILMAK İSTENMAESİ.ANAN PİPRDİ SEN YEDİN HAFTAİÇİ ANANLASIN BURADA İŞ YAP DA GÖRELİM TARZI YAKLAŞIMLAR...Kİ BEN ASLA İŞTEN KAÇAN BİRİ DEĞİLİM.ÜZERİME KOLA DÖKEN 11 YAŞINDAKİ KOCAMAN YEĞENİ KORUMALAR,AMAN YIKAN PAKLAN EVİNDE BURASI BÖYLE DEMELER.AYAKKABIMI ATTIRMALAR...BUNLAR İÇİMDE ÇOK BİRİKTİ.KAFAN BASMIYOR MU İLE DE PATLADI.BİR MEVLÜT OKUTTUK.BİZ OLMASAK YAPAMAZDINIZLAR.BİZ YARDIM ETTİK GİBİ BAŞA KALKMALAR.İNANIN ÖRNEKLER SAYMAKLA BİTMEZ.SENEDE 3-4 KERE GÖRÜŞTÜK.1 YILLIK EVLİYİM BU ARADA AMA BU YAŞANILANLAR ÇOK FAZLA GELDİ.EŞİM İSTEMİYORSAN GÖRÜŞME SENİ ASLA ZORLAYAMAM DİYOR AMA HİÇ GÖRÜŞMEMEK DE SAĞLIKLI BİR ÇÖZÜM GİBİ GELMİYOR BANBA.OKUMAMIŞ,HAYATLARI BOYUNCA KÖYDEN DIŞARIYA ÇIKMAMIŞ İNSANLAR GÖRÜMCELERİM.ALDIĞIM MAAŞ GÖZLERİNDE BÜYÜYEN VE BENİ ÇOK ZENGİN TUIZU KURU SANAN İNSANLAR.BİLMİYORLAR Kİ ONLSARIN TARLADA SEBZELERE VERDİKLERİ EMEĞİ BEN DE ÖĞRENCİLERİME VERİYORUM.AMA ONLARA KALSA YATARAK MAAŞ ALIYORUM.HER GİTTİĞİMDE ÇİFT MAAŞLISINIZ MUHABBETİNDEN DE GINA GELİYOR.YANİ CANLARIM ASLINDA LAFLARINI TARTMAYAN İNSANLAR VE BU KADAN BASMIYOR MU TUZ BİBER OLDU.EŞİM DE BEN SANA NİŞANLIYKEN ABLAMLARIN BOŞBOĞAZ OLDUKLARINI ABNLATMIŞTIM.BUNDAN SONRA İSTEMİYORSAN GÖRÜŞMEZSİN SAYGI DUYARIM.ÖYLE MUTLU OLACAKSAN ÖYLE YAP DİYOR.AMA BU SEFER KAYINVALDEMLERE AYIP OLMAZ MI? Kİ ONLASR ÇOK TATLILAR ÇOK İYİ DAVRANIRLAR BANA...OFFF BİLMİYORUM.AMA KIRGINLIĞIM DA GEÇECEK GİBİ DEĞİL.ABLASINI HER GÖRDÜĞÜMDE AKLIMA GELECEK CİNSTEN...

X