ben de hamileyim

ve dış gebelikte değerler düşük oluyor diye biliyorum senin değerin benimkinde de yüksek bana normal dedilerse sana da normal demeleri gerek

Cnm Yumurtlamadan Sonra 4. Haftadaym Sat: 17 Günüm Geçti Dün Bakilan Kan Değerine Göre De 4,5-5 Haftalik... Ama Hiç Birşey Görünmemesi Beni Korkutuyor Doktor Cuma Gel Dedi Büyük Ultrasyondan Bakacakmiş..:KK43: Olmazsa Yine Kandan Bakariz Yükselmiş Mi Dedi... Inşallah Bunlara Gerek Kalmaz Görürüm

Saol Cnm Hakkimizda Hayirlisi Neyse O Olsun Inşallah Sağlikli Bir Hamilelik Geçirip Sağlikla Kucağina Alamayi Nasip Etsin Allahim

turkugözlüm evet bize habe rver mutlaka merak ederim ben de hayırlısı ile sağlıklı bebeklerimzi alacağız kucağımıza

Oldu Kizlar çok Sağolun Inşallah Dediğiniz Gibidir Naz Yapiyordur Annesine ... Ben Size Mutlaka Haber Veririm çok Sağolun

Cnm Satimiz Aynii 2 Eylül Tahmini Doğumun Söyliyim Ben Sana..geçen Sene Bende 29 Araliktaöğrenmiştim Yağmur Bebeğimiii Ve Ikizini Kismet Yağmurunmuş Atbi
Ben Sezeryan Oldum 21 Ağustosta Doğum Yaptimm
Sende Sezeryan Olursan Bu Civarlarda Olur
Yani Benim Kizla Tam 1 Yaş Olacak Seninki Arasindaa,
Tesadüfe Bak Ya
Geçen Sene Senin Yaşadiğin Duyguyu Yaşamiştim Ama Değerim 29 Araliktaki Değerim 15300 Idi Ve Iki Kese Vardi Biri Yaşamadi O Ayri
Tebriklerrrrrrrr

Cnm Satimiz Aynii 2 Eylül Tahmini Doğumun Söyliyim Ben Sana..geçen Sene Bende 29 Araliktaöğrenmiştim Yağmur Bebeğimiii Ve Ikizini Kismet Yağmurunmuş Atbi
Tesadüfe Bak Ya
Geçen Sene Senin Yaşadiğin Duyguyu Yaşamiştim Ama Değerim 29 Araliktaki Değerim 15300 Idi Ve Iki Kese Vardi Biri Yaşamadi O Ayri
Tebriklerrrrrrrr

bebeğin çok güzel maşallah canım. allah ona uzun ömür sağlık ve mutlu bir yaşam versin inşallah.

Selammmmm ben de hamileyim kızlar beta hcg değerim 2063 sat:26 kasım değerimi yorumlayınnnnnnnn darısı hepinizin başına herkese dua ediyorummmmm

canım yaa okumamışım yadığını şimdi gördüm çoookm sevindim allah tamamına erdirsin bebişlerin geliyor haaaa ölemiii ayyy eeee iyide niye moralin bozuk seniiiiinnnnnnnnnnnnnn.darısı bizim başımızaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tesadüfe Bak Ya
Tebriklerrrrrrrr

ay canım çok güzel bir duygu bu bugün 2.günüm öğreneli ve yeni farkediyorum dün lay laylom takıldım benimkine dr normal dedi ben ikiz istiyorum allah sağlıklı ve hayırlı versin tabi benimde sezeryan olacak allah kızına da sağlık ve bol şans versin derlerya bahtı güzel olsun benimkinin ablası olacak

X