Ben çok mu boş bir insanım sizce?

ayyy cok guldum ablacım ;
ben evli diilim ama mesajını 2 - 3 kere okudum
bence bunda hiç bişi yok :teselli:
hatta ben de bazen düşünüyorum evlendiimde eltimle böyle sorunlar yaşarmıyım die
bence takma kafana

ya kusura bakmayın kimseyi aşağılamak değil amacım ama bir hizmetlidende ancak bu beklenirdi.Eğitimsiz insan nerde ne yapacağını bilmez.
ya vermesin Allah aşkına görüşme eltilerinle dünyanın sonumu yapma gözünü seviyim.
ama şuda var belkide seni üzmemek için iiyiyse aranız o kadar meşgulumki telefon nomu bile veremedim demiş olabilir benımde cok yakın bır arkadaşım bunu yapmıştı ve cidden yogundu.buyüzden bence oradan sen bir anlam çıkar bozulcağın gibiyse onu ve o ortamdakileri arama olsun bitsin.

Eltilerimin hepsi benden eğitim olarak daha alt seviyedeler ancak ben hiç bir zaman bunu kompleks haline getirmedim.Her zaman onlara karşı saygılı davrandım ve bu çizgimden de asla çıkmamamayı düşünüyorum.

Canım seni çok iyi anlıyorum inan bende şöyle 8 sene evvel okusaydım bu yazıyı bende gülerdim.Ama evlenince çok şey de birden değişiyor özelliklede anne olunca daha bir hassas oluyo insan. a.s.

insanların tepkileri , yorumları , duruşları , edaları..vs..vs.. kısaca bir insanı insan yapan tüm değerleri aldıları eğitimle , bulundukları ortamla şekillenir..
sen çok zarif bir hareket yaparak '' nasıl olduğunu '' sormuşsun..
bu kadar insani bir davranışa böyle ucuz ve basit tepki veren insanı kafana takmaya değer mi?
muatap olmazsın olur biter..
eltiymiş / görümceymiş / bilmem kimmiş..farketmez..
mesafeni çizersin..
sana karşı adım atarken 1 değil 2 kez düşünür bu şekilde..

Zaten muhatap olmadım canım sadece güldüm o an için bende. Rengimi belli edersem bu sefer beni kompleksli falan zannedecek ve kendiyle övünecek bak ne güzel yaptım onun moralini bozdum diyecek kendi kendine.

Eğitim=insan olmak değildir, bir hizmetlidende ancak bu beklenirdi lafınız hiç hoşuma gitmedi. İnsan olmak için okumak gerekmiyor değil mi? Ne okumuşlar var insanlığın zerresini taşımazlar, ne cahiller var alimlere papucu ters giydirirler.
Öncelikle söylenen sözle, eltinin hizmetli olmasını karıştırmayalım çünkü hiç alakası yok.
İkincisi, söylenen söz size dokundurmadan ziyade kendisine dokundurma gibi gelmiş, telefon numarasını vermemesi nedeniyle bence kendiyle dalga geçmiş kadıncağız. Takılacak bir konu değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…