ben bunları sizlerle paylaşmak istedim

E

EU2

Ziyaretçi
Tutamicağim sozLer vermem, AdimLarımda kim ne der die die dusunmem.. Basit kisiLerLe poLemie girmem.. dunyada kmse uzuLsn istemem.. bazi seyLri asLa affetmem ..! gecmise takiLıp dert etmem. yasadikLarimi koLay koLay siLmem ... gecmiste yasanan herseyi ve herkesi orda kaLicak artık hicbiseyin tekrari soz konusu değiL arkama dönup bakmiorm biLe ne yasandiysa gecmiste kaLdi ve bn bitti dediysem bitti donusu yok artik! bn istemiosm sen HiCBiSEYSiN !!!! aciyi tanidiğim icin kmseye cektirmem... cesaretsizLiği gururLa ortmem.. yaLan ve takLitLerLe urasmayin YEMEM.. DostLarima Laf ettirmem.. TutkuLarim var vazgecemem. Gidiosan eğer cok ozLesem,biLe ''geL'' demem .. Artk kimseye koLay koLay guvenemem.. bidaa guvenmedikce

EY GÖZÜMÜN NURU,EY GÖNLÜMÜN DERMANI,EY CANIMIN CANI,EY YOKLUĞUNDA HÜZÜNLENDİĞİM,EY AĞLADIĞINDA CANIMDAN CAN ALAN,EY GÜLDÜĞÜNDE RENGİME RENK KATAN,SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM BİRİCİĞİM
BEN SENİ SEVMENİN GÜZELLİĞİNİ YAŞIYORUM SEN BENİM İLK VE TEK AŞKIM SAHİP OLDUĞUM EN DEĞERLİ VARLIKSIN BEBEĞİM

Sen sevdiğinle degil seni sevenle mutlu olabilirsin
Ya seversin sevilmezsin; ya da çok sevilirsin ama sen sevemezsin. Seversin, sevdiğinin gözlerinde ararsın hayatı. Sevilirsin gözlerinle zindan edersin seni sevene hayatı… Seversin, onun için ölmeyi bile düşünürsün. Sevilirsin, senin için ölmek isteyene sadece üzülürsün.

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim.

Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim.. Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin.. Bu bir ölümdü, bu bir fermandı .. Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim.

Ey Sevdiğim.. Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin.. Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın.

Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.

* İmkansızı iste,ona ulaşmaya çalış; böylelikle yapabileceğinin en iyisini yapmış olacaksın.
* Unutma,dünyada hiç birşey canından daha değerli değil.
* Her sinirli bakışın arkasında bir güler yüz vardır;yeterki onu ortaya çıkarmasını bil.
*Hayat bazen o keskin dişleriyle üzerine geldiği anda bile mutlu olabiliyorsan sen diğerlerinden farklısın demektir;böyle bir farta bilki senin hayatının diğer insanlarınkinden kat kat güzel olacağının en büyük işaretidir.
*Günlerin su gibi geçtiği şu dünyada herkes bir umut peşinde,herkesin hayatı sanki bu kısa sözcüğe bağlı.Neden bir umut arayacağımıza onu kendimiz oluşturmaya çalışmıyoruz?
*İstisnalar kaideyi bozmaz ama hafızada yer edici duramlar oluşturur.
*Aşk yaşayanların anlatamayacağı yaşamayanlarınsa tahmin bile edemeyeceği bir duygu selidir.
*Eğer kendin için yapmadıklarını başkası için yapıyorsan aşıksın demektir.

BELKİ FARKINDA DEĞİLSİN BELKİDE BEN BELLİ ETMİYORUM AMA AYLARDIR KORUDUĞUM KİMSEYE AÇAMADIĞIM TOPRAKALRIMI ÇOKTAN TESLİM ALDIN SINIRLARIMDAN İÇERİ GİRDİN BİRKERE YÜREĞİMİN EN GİZLİ EN KUYTU DÜŞLERİNDE SEN VARDIN ARTIK…İTİRAZSIZDIM BELLİKİ MUTLUYDUM ‘’YA SEN OLMASAYDIN DİYE DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ SEN VARSIN;ÇÜNKÜ SEN İÇİMDESİN;ÇÜNKÜ SEN BENİM HAYAT KAYNAĞIM YAŞAM DESTEK ÜNİTEMSİN…

işte finali yapıyorummmmmmmmmmm......

RABBiMMM!!!
bir insani koy kalbime ama o insan seninde sevdigin bir insan olsun!!!
ve beni öyle bir insana sevdir ki o insanin kalbinde seni bulayim!!!
beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce onunla bulusmus olan sen olasin!!!
onunla el ele tutu$tugumuzda ikimizin elinin üstünde senin elin olsun!!!
bana öyle gözler göster ki ben o gözlerden sana bakayim!!!
bana öyle bir sevgili ver ki baki$i cennete acilan pencere olsun!!
onunla öyle bir yolda yürüyelim ki kilavuzumuz sen olasin ey RABBiM..!
öyle bir sevgili ver ki bana ona sarildigim da kainat bize bakip bir birine sarilsin!!!
bize öyle bir sevgi ver ki RABBIM... sevgimizden MUHAMMED(s.a.v) sevilsin...!!!amin

X