ben bu duanın faydasını çok gördüm ,sizinde faydalanmanız için diğer siteler de ki dua ile ilgili yorumları paylaştım .Dua Şudur : yunus duası

NLKNKL.PNG
kjhjkl.PNG

Evet. Ola bilir amma başka konu açalım. Bu konu yunus duası için kalsın
Aynen baska dua yada esma acalim actigimiz dua bnce fikrimce tum kapilari acan engelleri acan bir dua olsun cunku hepimizin hayatinda is ask evlilik gecim maddiyat tikanikliklari vardir oyle bir dua olsunki engellerimiz kalksin

Arkadaşlar yeni konu açıyorum
Fettah ismi şerifi her birimizin sağ kolu gibi ele alınmalıdır.zorlu hayat mücadelesi içerisinde karışılaşılan tüm engellerde bu isim yanı başımızda koruyucu ve kurtarıcımızdır.Bu isim gerek maddi gerekse manevi konularda kolaylık hazırlayan,sıkıntılı dönemlerimizde bizi aydınlığa çıkaran,bu ismi şerife sıkıca sarılmak hiç bırakmamak gerekir.

Sadece etiketlemeyi bilmiyorum.

Arkadaşlar yeni konu açıyorum
Fettah ismi şerifi her birimizin sağ kolu gibi ele alınmalıdır.zorlu hayat mücadelesi içerisinde karışılaşılan tüm engellerde bu isim yanı başımızda koruyucu ve kurtarıcımızdır.Bu isim gerek maddi gerekse manevi konularda kolaylık hazırlayan,sıkıntılı dönemlerimizde bizi aydınlığa çıkaran,bu ismi şerife sıkıca sarılmak hiç bırakmamak gerekir.

Sadece etiketlemeyi bilmiyorum.
Burdan ilerleyeceğiz değil mi ?

X