Ben artık gidiyorum

• Konu Sahibi sekreter18282
  • Başlangıç Tarihi
S

sekreter18282

Ziyaretçi
a.s.evet kıslar ben artık gidiyorum bugün iş yerindeki son günüm ve şubat sonuna kadar yokum evde net olmadıgı için sanırım sizlerle haberleşmem biraz zor olacak:sm_confused:
ama hepinizin o güzel dogum haberlerinbi okumak için arada girmeye calışacagım
allahım hepimizi bu güzel yolculugun sonunda kuzularımızı saglıklı olarak kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah:ecrin_bebek: iyi ki sizlerle tanışma konuşma fırsatım oldu müthiş desteginiz için herkese cok teşekkür ederim a.s.
beni unutmayın olur mu kıslar ben sizi özleyecegim cünkü bebişleriniz olunca da benim için koklayın ve öpün olur mu
kendinize cok iyi bakın hepimize kolay dogumlar diliyorum:CüvCüv:

ayyy yemin ederim ağlıycaktım yaaa....sekretercim bizi habersiz bırakma olurmu..bebişinin haberini muhakkak ver ..seni seviyoruz..sağlık sıhhatle al yavrunu kucağına...

Kızım bu kadar acıklı yazılır mı. Ben de ağlayacaktım, böyle düğüm düğüm oldu boğazımda. Beni unutmayın, bebekleri öpün, koklayın benim için demişsin, ipleri kopardın bende. Sen gelirsin gene eminim. Sen de bizi yalnız bırakma. Allah kolay doğumlar nasip etsin sana ve hepimize Sekreter. Canım benim kendine çok iyi bak. Seni çok özleyeceğiz. Bize mutlaka haber ver sağlıklı güzel doğumunu. Ama kime anlatacaksan şööyle detaylı bir şekilde anlat ki iki satır okumayalım :)

ah şekerim anlatmaz mıyım satır satır dogum hikayemi size ben
durun ya bi de şey demeyi unuttum hakkınızı helal edin emi kıslar

sekretercım canım allah saglıkla bebısını kucagına almayı nasıp etsın canım
elbette kı hepımızın duaları bırbırmıze karsı canım
burayı ıhmal etme buldugun her fırsatta gel haber ver canım
merakta bırakma bızı

sekretercim allah yavrularımıza sağlıkla kavuşmamızı nasip erder inş sende meleğini bizim için koklayarak öp olur mu inşa sorunsuz bir gebelik geçirdiğimiz gibi sorunsuzda doğum yaparız canım benim

sekretercim canım arkadaşım seni unutur muyuz hiç?
güzel doğum hikayeni duymayı sabırsızlıkla bekliyor olacağız
sende bizi unutma her fırsatta haberdar et bizi
Allah kolay bir doğumla kızına kavuşmanı nasip etsin ikinizinde sağlıklı mutlu olduğunuz haberlerinizi alalım inşallah
Allah'a emanet olun yavrun ve ailenle canım sevgilerrrrrrrrr

sekretercigim Allaha emanet olun canım inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza alalım.güzel haberlerini bekliyoruz canım sevgiler

güle güle canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin kendine ii bak

kıslar ben gidiyorum artık allaha emanet olun öpüyorum hepinizi
byyyyyyyyy

Sende allaha emanet ol canım umarım herşey yolunda gider hepimiz için ve yavrularımızı en kolay şekilde kucaklarımıza alırız zor bir yoldu ve hayırlısıyla başarmak üzereyiz hepimiz allah yardımcımız olsun öpüyorum seni bu arada en bol yüz resmi veren bebek ilan ediyorum kızını ben daha sadece bir tane yarımyamalak alabildim çok şanslısın maşallah:)) umarım şansın doğumda da yanında olur sevgiler

X