Ben alinganlik mi yapiyorum beni kendime getirin.

Durumlari yok bebege cok aciyorum ama bir insan once besigi alir sonra kalan ihtiyaclarini alir.. bu kizin bebeginin uyku seti bile var insan demezmi besigini alim once diye...

Bebek arabasi bakiyordu beşikten oncemi alinir bebek arabasi.

Benimde alasim hic ama hiccc yok esim ben tamam demedikce almaz alamaz..

Ben bebegine aciyorum sadece baska kimseye degil. Bizde size aliriz demisler hayir benim babamin sozu var babam alacak zaten.. ben bebek psikolojimden kurtulmak istesemde bunlar beni bunalima sokuyorlar.

Esimde diyorki git bak kafana uygun bisey bul al.. bende dedim ki benim 4 senedir cocugum olmuyor olmuyor anliyormusun ben nasil gidip beşik bakim ben bebek magazalarinin onunden gecerken ah keske diye iç cekiyorum bana bunu nasil reva goruyorsun ddm. Onlar begensinler o zaman dedi...

Hayir yanlissam duzeltin bu bize dusmez. Ayrica olmadigini bile bile bunu bizden istemeleri allahim nasil insanlar bunlar ya

Benim arada kaynanam olmasa ne yuzlerini gorur ne seslerini duyardim. Kaynanama uzuluyorm ben yoksa simdiye coktan.....
Takma hiç kafana bilerek yapıyor belli, sen de hic birşey yokmuş gibi davran eğlenmene bak, o bebeği ile ilgili şeyler söylerse, sen de konuş, yuz ifadenle belli etme, çünkü bu insanlar eksik arayan insanlar. Şimdi bebek mevzu değil başka bir mevzu olsaydı mesela ev alacak olsalar siz de ev olmasa gene aynısıni yaparlardı.
Başımda var bir tane biliyorum. İnadına mutlu olun yanında.
Umarım ki en kısa zamanda evlat sahibi olursunuz.
Ben de istiyorum olmuyor. İkimize de nasip olsun dua et arkadaşım, üzme kendini bilmezler için canını.

Cnm ben hicbir zaman baskasinda olani kiskanmadim suan villa alsalar umrumda olmazdi ya da araba alsalar. Piyangodan para ciksa hicbiri umrumda olmazdi cunku ben mutluyum ben gercekten mutluyum. Ama konu bebek evlat.. bunun eksikligi cok cok fazla. Cevremde bitane cocuksuz bayan yok. Tabiki bn iyi yanindan bakiyorum olaya. Ama onlarin yaptigini hicbir zaman unutmicam. Belki bu esimle benim sinavim degil. Belki bu eltimle kaynimin sinavi imtihani nerden bilebilirizki... rabbime havale ediyorum o en iyisini bilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…