Ben aldırma- Ben tedavisi

benfatma

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
208
110
29
Kızlar merhaba, yüzümde minik minik bir sürü ben var çıkıntılı değil yüzeysel. Araştırıyorum ama öncesi ve sonrasını da görebileceğim güvenilir bir yere içim kanaat getirmedi maalesef. Tecrübeli birilerinden öneri bekliyorum . En son teknoloji ne bu konudaki

Kızlar merhaba, yüzümde minik minik bir sürü ben var çıkıntılı değil yüzeysel. Araştırıyorum ama öncesi ve sonrasını da görebileceğim güvenilir bir yere içim kanaat getirmedi maalesef. Tecrübeli birilerinden öneri bekliyorum . En son teknoloji ne bu konudaki
Bunla ilgili bende tecrübesi olanlar varsa paylaşırsanız sevinirim. Kime yaptirmaliyiz cerrah mi estetik mi ?? Lazerlimi dikişlimi ??

Bunla ilgili bende tecrübesi olanlar varsa paylaşırsanız sevinirim. Kime yaptirmaliyiz cerrah mi estetik mi ?? Lazerlimi dikişlimi ??
Yıllar önce yaptırdım, yüzeysel ben vardı yüzümde, yanak bölgesinde. Tüy çıkmıştı o çok rahatsız etti beni ve aldırmaya karar verdim.
Devlet Hastanesi'nde plastik cerrahi bölümüne gittim, cildiyeye yönlendirdi önce herhangi bir sorun var mı alınabilir mi öğrenmek için, cildiye sorun görmedi sonra plastik cerrahi ameliyat günü verdi.
Öyle minik falan da değildi, minik olanları zaten ameliyat ile almıyorlar kalacak ize göre karar veriyorlar. Ben sonuçtan memnunum, ben daha kötü duruyordu, minicik ince bir çizgi şeklinde kapanma izi var ameliyatın, estetik dikiş oluyor zaten ve krem sürüyorsunuz iyileşme sürecinde.
Sorunuz olursa yanıtlarım.

Benim yüzümde de aşırı büyük olmayan ama koyu ve sayıca fazla ben vardı, boynumdaki ve göbeğindeki et beni gibi büyük ve etli benleri de aldı. Ben lazer ile plastik cerraha aldırdım , hatta burnumun ucunda et beni gibi vardı , onu da lazerle aldı. Çok kısa ve basit bir işlemdi , bi kaç krem verdi ve yaraların üzerini kapatıyorsunuz. İz ancak çok yakından bakarsanız hafif olarak belli belirsiz, bazı sivilcelerimin izleri bile daha belirgin. Toplamda 9 ben aldırdım 😂😂 anne tarafım bol benlidir.😅

Benim elimde vardı bir sürü ben. Plastik cerraha aldırmıştı. Bazıları dikişli bazıları da koter ile yakıldı. Şu an izi bile yok.

X