belirtisiz gebelik yaşayanınız yada duyanınız varmı?

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
42
merhaba kızlar benim cumartesi günümdü ve bugün 3. günüm hala gelen giden yok ve hiçbir belirti yaşamıyorum adet belirtiside yok zaten ençok bu umutlandırıyor beni side böyle şeyler yaşayıp hamile olduğunuzu öğrendiniz mi inşallah rabbim hepimizi kavuşturur bebişlerimize...... :Saruboceq:

Ben de aynı durumdayım. Geçen ay 5 gün gecikmişti. Bu ay geçen aya göre 2, daha önceki ayların ortalamasına göre 4, ama düzenim bozulmadan önceki 28 günlük sağlıklı döngüme göre 7 gün gecikti. Hiçbir belirtim de yok. Normal adet olacağımda ne yaşıyorsam aynısı var. Biraz karın-bel ağrısı, göğüslerde şişme. Ama öyle normal ki vücudum. Bu kadar gecikemey hiç belirti olmaması anormal. Negatif çıkacağını bildiğim için test de yapmıyorum.

Ben de aynı durumdayım. Geçen ay 5 gün gecikmişti. Bu ay geçen aya göre 2, daha önceki ayların ortalamasına göre 4, ama düzenim bozulmadan önceki 28 günlük sağlıklı döngüme göre 7 gün gecikti. Hiçbir belirtim de yok. Normal adet olacağımda ne yaşıyorsam aynısı var. Biraz karın-bel ağrısı, göğüslerde şişme. Ama öyle normal ki vücudum. Bu kadar gecikemey hiç belirti olmaması anormal. Negatif çıkacağını bildiğim için test de yapmıyorum.

valla canım bende adet belirtiside yok sanki adetim bitmiş gibi göğüslerde ağrı yok bel karın ağrısı yok sadece kasıkta arasıra batma var iğne batar gibi bazen biraz daha fazla bende testi yarın yapcam 7 aydır ilk defa test yapacak kadar geciktiler.........

valla canım bende adet belirtiside yok sanki adetim bitmiş gibi göğüslerde ağrı yok bel karın ağrısı yok sadece kasıkta arasıra batma var iğne batar gibi bazen biraz daha fazla bende testi yarın yapcam 7 aydır ilk defa test yapacak kadar geciktiler.........

Aman valla ne bileyim güzelim artık yaa. Kaç haftadır, gebelik forumundan uzak durmuyorum, kafamı dağıtmaya çalışıyorum, ama işte gene de alt üst ettim beklemekten hormon dengemi. Gelse de rahatlasam bari. Ama sen biraz daha değişikmişsin, umarım hamilesindir.

hehhh bende tam bunu diyodum işte benimde 7 gün gecikmiş durumda bende de bi belirti yok sadece azcık baş dönmesi o da sürekli değil zaman zaman...Ama hiç belirti yaşamadanda hamile olanlar oluyomuş bakalım bu akşam test yapmak için kendimi cesaretlendiyorum ama geçen ay testte pozitif kanda negatif çıktığı içinde korkuyorum inşallah hepimiz hamileyizdir :)

X