belirtiler kafamı karıştırıyor :(

HadiGelAma

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2013
14
0
slm arkadaşlar foruma yeni üye oldum. hamilelik belirtilerinden şühelendiğim için adetime 5 gün kala idrar testi yaptım pozitif aynı gün kan testi de yaptırdım oda 46.64 sonra ertesi sabah idrar testi yaptım biraz silik çıktı akşam tekrarladım oda bu linkte http://o1307.hizliresim.com/1c/x/qwqlh.jpgkoyu kahverengi akıntılarım oldu 2 gün ara ara şimdi ise pembe lekelenmelerim var ama çok heyecanlıyım daha önce 2 düşük ve 1 dış gebeliklerim oldu lütfen yardımcı olun fikirleriniz nelerdir hamilemiyim sizce ??

merhaba en kısa zamanda dra gorunmelısın dusuk tehlıken var galıba
ıdrar testı pozıtıf gostersede sen bende kan testını yenıle 2 gune bır artıyorsa saglıklı gebelıktır
ama bence yarın bı dra gorun umarımıyıdır

zaten bende kan pıhtılaşması da var coraspin kullanıyorum doktor hamilelik olursa iğneye başlarız demişti. ama işte bi hamile kalabilsek! off çok zor ya inş düşük olmaz yine..

zaten bende kan pıhtılaşması da var coraspin kullanıyorum doktor hamilelik olursa iğneye başlarız demişti. ama işte bi hamile kalabilsek! off çok zor ya inş düşük olmaz yine..

ah canım bu doktorlarrr bendede kan pıhtılaşması var başka bir sebep olmamasına rağmen 3 kere kimyasal gebelik yaşadım toplamda 8 senede öylesine hormon testi yaptırmaya gittiğim devlet hastanesinde doktor bana günde bir tane bebe aspirini kullanırsam daha kolay hamile kalabilceğimi söyledi ve ben 2. ayda hamile oldugumu öğrendim Rabbime çok şükür bebeğim gayet iyi 8.ayıma kadar kullanıcam aspirini Allah'ım sana da nasip etsin inşallah kii test pozitif ama lekelenmen varmış hiç ihmal etme sabah erkenden git doktora bebeğin tutanması için ilaç verir ve hiç bişey yapmadan yat

sabah zaten ilk işim kan testini tekrarlayıp doktora gitmek olucak.inşlh bu ayda hüsrana uğraramam...

hayırlısıyla allahım kucağınada almayı nasip etsin inşlh...

tebrık ederım canım Insallah sag salım kucagına almak nasıp olur reglıme 1 hafta var test yapasım var :)

amiiin inşallah canım hayırlı haberlerini bekliyorum

doktordan şimdi geldim 4 haftalık hamileyim çok şükür ayın 5 inde keseye bakarız dedi doktor bu arada iğnede verdi hergün 1 tane vurucam darısı isteyen herkese inşaallah duadan ayırmayın.. Biz 3 yıl bekledik...

Son düzenleme:

hepinize teşekkür ediyorum.... çünkü biz perşembe gününe randevu almıştık bekliycektik ama sizin yazdıklarınız biraz endişelendirdi bizi ve hemen sabah gittik. doktor bize zamanlamız çok iyi erken farketmişsiniz bu çok iyi oldu dedi ve hemen iğne verdi artık hamilelik sürecini sorunsuz bir şekilde geçiririz inş..

Son düzenleme:
bende ılk hamılelıgımde 22 hasftaya kadar coraspin kullanmıstım ama pıhtılasma varmı yokmu bılmıyorum tüp bebektı ılkı

Çok Çok Çok sevindim Rabbim Saglıklı gebelıkler gecırmenı nasıp etsın:) ıyı oldu erkenden gıtmen
mutlu oldum

Coraspin kanı sulandırıyormuş yani kan pıhtılaşması olanlar büyük ihtimalle kullanıyor ama kişinin durumuna bağlı olarakta tedbir amaçlı verilmiştir..

Tebrık ederım nm sende bnm gıbı bekleyenlerde sin ben 8 sene bekledim sukurler olsun kavuştuk Allahım sağlıklı kucagımıza almayınasip etsın

Arkadaşlarım dün sabah kanamam oldu. Sonra gün içinde ara ara devam etti. Çok korktum ( doktora gittik kese yerinde duruyordu iğne (tek kullanımlık)ve progestan verdi inşallah kötü bişe olmaz neden oluyodur bu kanamalar kızlar...(5 haftalık hamileyim)

Canim gecmis olsin bazen hic bisey yapmasamda olur 2014 nisan annelerine gelsene canim bende 4+4 gunlugum

Buarada bende adetime 4 gun kala sana mesaj yaxdiktan iki gun sonra ogrendim hamileligimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…