Belirtiler gebelik mi?

Morpo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
59
23
25
Kizlar kızlar şimdi anlatıyorum. Daha önce çokça kez çıktı ve hamile olmayan ben hep hamileyim sandım. Ama bu ay kendimi ilk defa kasmadım ve bebek durumunu unutmuştum taaa ki bir rüya görene kadar. Şimdi bu rüyadan önce zaten benim aşırı yorgun halsiz durumum vardı ama ben buna bağlamadım hiç aklıma bile gelmedi. Şimdi rüyamı anlatıyorum rüyamda ben buzağısı olan bir inek gördüm inek beyazdı bunla birlikte aynı gece bir yakınımın hamile olabileceğini gördüm. 3 gun sonrasında kuru fasülye yemeği yapacaktım fasulyeyi haşlayınca kokusu çok kötü geldi ve asla yiyemedim. Dün gece de rüyamda elimde iki tane elma vardı biri kıpkırmızı biri yemyeşil ve ben yeşil elmayı ısırdım tadı o kadar güzeldi ki aniden uyanıp dolaba elma bakmaya gittim yemek için fakat yoktu armut yedim neyse bu aralarda da kasık ağrım çok yok hatta 10 gün önceden başlayan ağrım adetime suan 3 gün kalmasına rağmen daha anca anca belirmeye başladı fakat batma gibi durumlar kısa süreli olmuştu. Şimdi sorun ve söyleyeyim bugün ben test yaptım fakat negatif sizce? Böyle negatif görüp pozitif çıkan ve rüya görüp hamile olduğunu öğrenen var mı ya?

Rüyalarla olcak iş mi bu? Bilincaltin hamileligi düşünüp durduğu için ister istemez etkileniyor. Sürekli kendinizi dinleyip belirti artiyorsunuz vücudunuzu boş yere strese sokuyorsunuz. Başka mesguliyetler elde edin bence.
Bir başkası rüya gördü hamile kaldı diye aynı şey kesin sizin başınıza da gelir diye bir durum yok. Adetiniz gecikmeden test yapmayın bence. Böyle düşünüp durdukça da gecikme yaşayabilirsiniz. Umitlenirsiniz olmayınca üzülürsünüz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Test negatif çıktıysa fazla umutlanmayın derim. Yarın yine de yapın bir test ama büyük ihtimalle çıkmaz eğer olsaydı ufak da olsa çizgi çıkardı. Hayal kırıklığına uğramayın

Rüyamı yorumla demedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…