Belek yada side de otel önerisi

kelebek2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
213
0
herkese merhaba
çok erken biliyorum ama erken rezervasyon 1 aralıkta başlıyor. geçen sene rken rezervasyonla hem çok az para ödedik hem de iyi bir otele gittik. bu sene de aynı şeyi istiyoruz allah nasip ederse. belek yada side de aslında özellikle belek te bir otel istiyoruz. denize sıfır, yeşillikler içinde, kaydırakları olan,temiz ve yemekleri lezzetli bir yer. vovage, rixos gibi otellere gidenler var mı. ne önerirsiniz.
şimdiden teşekkürler.

geçen yıl temmuz ayında voyage belek e gittik balayı için.tek kelimeyle harika bir yer rüya gibi geçti.kesinlikle tavsiye ediyorum.denize sıfır yeşillikler içinde su kayağı vs mevcut.balkonunda jakuzisi olan çatı katı bir odada kaldık deniz manzaralı.bu yazda bodrum voyage a gittik belekteki kadar güzel deildi.şimdiden iyi tatiller size

Belek bölgesinde Voyage Belek hem yiyecek içecek açısından hemde hizmet olaran 10 numara :KK34:
Onun dışında Belekte Calista ve Cornelia Diamond çok iyidir.
Side bölgesinde ise Voyage Sorgun benim tek favorim! :KK52: otel yapılırken içindeki ağaçları bile kesmemişler.Çamların içinde harika bir otel. :KK34:

Kesinlikle limak arcadia yı tavsiye ederim. Yemekler mükemmel 4 günde kilo alıp döndük. Tüm ızgara çeşitleri, mükemmel tatlıları dondurmaları, meyve çeşitleri sabah kahvaltı çeşitliliği, bebek büfesi, snack ikramları gözlemesi herşeyi mükemmel. Otelde 3 adet kocaman havuz var ayrıca baska otellerde bulunmayan pamukkale havuzu çok keyifli. Animasyon ekibi çok güzel çalışıyor, her aksam gösterileri ve göstersi sonrası konsept partileri kareokesi yarısmaları ile cok eglendik. İster havuzbasında keyif yapın ister ağaçların altında uyuyun ister plaj da keyif yapın ister odalarınızın yakınlarında hamak keyfi salıncak keyfi yapın... Otele ilk girdigimiz andan itibaren güleryüzlü personel etrafımızda pervane oldu. Bizi otogardan ücretsiz aldılar.. Odaya ücretsiz gazete servisleri var Bir çok otelde ar amacı ile ücretli olan servisler burada ücretsiz. Bir aksam masamıza su istedik buz gibi şişe ve normal sıcaklıktaki şişe geldi. Çok ince ayrıntılar insanı gerçekten mutlu ediyor.. Çıkıs günü olmadan odayı bosalttık ve tüm gün hiç problem otelden faydalandık.. İnsanı mutlu etmek için herseyi yapıyorlar..

Çoluk çocuk varsa Side Horus Paradise ı öneririm. Bu yaz oradaydık. Gün içinde iki kere çocukları alıp ayrı etkinlikler yaptırıyorlar. Akşam yemeklerinden sonra çocuk diskosu var. Çocuklar diskoya yetişmek için hızlı hızlıyiyorlar yemeklerini. :) Tatil köyü konseptinde ve çocuklu aileler için düzenlenmiş herşey. Yanlış hatırlamıyorsam 4 açık havuz ve bir de kapalı havuzu var. Çocuk havuzu haricinde tabii. Yemekler mükemmel , tatil boyunca bir akşam yemeğini istediğiniz bir alacart rest. da yiyebiliyorsunuz. Çok beğenmesek de çocuklar için ayrı rest. var. Gün boyu neredeyse aralıksız yiyecek ikramı var , gene de olmadığı bir ara bizim oğlan acıktı ve rica edince hemen hallettiler. Kum sahili var. Bir de bizim çok hoşumuza gitti; Side de yanyana oteller sahil ve oteller arasında yürüme yolu yapmışlar , kesintisiz uzun bir yürüyüş yolu olmuş. Akşam yemekleri ve çok beğendiğimiz animasyonlar sonrasında bir de birkaç kadeh alınca bu yol da yürümek hazım açısından şart oluyor. :) Çok reklam oldu galiba , sitesine bakıp fikir edinebilirsiniz.

yardımcı olabilmemiz için ne kadar ödemeye razı olduğunu söylesen çünkü arkadaşların önerdiği oteller baya tuzlu

ben Cornelia'lara gidiyorum her yıl ve mükemmel otelleri var.. bu yıl cornelia deluxe'te spayı yenilemişler %100 organik ürünler kullanıyolarmış hayvanlar üzerinde test edilmemiş biyolojik ortamda yapılmış yağlar.. ççooook güzeldi.. Cornelia Diamond'ın da spası çok güzel ücretsiz özel jakuzileri var yağmur ormanlarında gibi hissediyorsun.. yemekler müthiş, hiç aç kalmadık ve hepsi çok lezzetli, kaliteli.. internetten araştırın bence biz çok memnunuz eşimle, öneririm.

Biz de temmuz 2011 de voyage belekteydik.2 çocukla yapılabilecek en güzel tatildi. Biraz pahalı ama çocuklu ailelere kesinlikle tavsiye ederim. Herşey ayrıntısıyla düşünülmüş. Sadece denizinden pek keyif alamadık.Zira oldukça dalgalıydı.

Merhabalar;

Side bölgesinde ;Süral Garden Otel,Selge Beach Resort,Asteria Sorgun Resort,Süral Otel,Süral Saray Otel,Otium Eco Club Side,Crystal Sunrise Queen Resort,Sueno Hotels Beach Side,Hotel Asteria Side

Belek bölgesinde ;Crystal Paraiso Verde Resort,Paloma Grida Village & Spa,Crystal Family Resort & Spa,Limak Atlantis Hotels & Resort,Club Asteria Belek,Letoonia Golf Resort Belek,Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa,Susesi Luxury Resort otellerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Tatil ve Otel Rehberi | Ekonomik Tatil | Tatilköyü | Kıbrıs Otelleri| Termal Oteller | Kayak Otelleri| TUR ON9

0216 550 19 19 // 0532 111 19 19

Side'yi çook seviyorum,birçok otelinde kaldım ama eşimle ortak kararımız SUENO BEACH SİDE.....göl evleri tek kelimeyle harika.
severmisiniz bilmiyorum ama her yıl belli tarihlerde Sibel Can,Ebru Gündeş ve ALTAY konserleri var.
iyi tatiller

biz de bu yıl çok seçenek arasında kararsız kaldık fakat en son Hotel Kaya Riu Belek'te karar kıldık..muadili otellere göre fiyatı da makul.. umarım güzel bir tatil geçiririz :KK55:

Merhaba arkadaşlar

yıllık iznimizin eylül'e denk gelmesi nedeniyle haftaya antalya'ya gitmeyi düşünüyoruz. Side- kemer-belek'te güzel nezih bir otel arıyorum.Resimlere bakınca herşey çok güzel ama yorumları okuyunca iş değişiyor.Önerebileceğiniz bir yer varmı?

side-sorgun voyage den çok memnun kalmıştık,yemekleri çok güzel,çeşit bol
yanlış hatırlamıyorsam 6 tane açık havuzu var.her yaşa göre ayrı.
kesinlikle memnun kalırsınız diye düşünüyorum.
belek-voyage daha iyi diye duymuştum.ama gitmedim.
rixos,güral premium ve susesi gitmediğim ama çok iyi diye duyduğum otellerden.
riu kaya da belete o fiyata göre kalınabilecek bir otel.kumu güzel ama yemek yerken
masaların boşalmasını bekliyorsunuz.masa ve şemsiye sıkıntısı var.ayrıca ana restaurantta
ızgara yok,vejeteryen menüsü az,genelde kızartma yapılıyor.yağlı biraz.yukarda yazdığım oteller daha iyi.
ama dediğim gibi bu fiyata belekte kalınabilecek bir otel.

X