bel ve kasık ağrısııı........

meraklxix

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2006
1.534
154
sık sık belimde ve kasığımda ağrı oluyordu.cuma günü butun gun belim ağrıdı 5 dk arayla giren ağrılar.yürüdüm filan oyuzden oldu sandımm.akşam dahada arttı belimin ağrısı.belimden kasıklarıma doğru 5 dk giren ağrılar.doktora gittik hemen..doktor erken doğum olabilir demesinmi.eşimle ben zaten ağlamaklı gözlerle napacağımız bilemeden bir birmize bakıyoduk..:çok üzgünüm:nst ye bağladılar 15 dk kadar bekledik.bebişim hareket edince erken doğum olmadığnı soyledi doktorum.ama bir kere korkuttu doktor :kızgın: ağrının neden olduğunu sordum kum döküyo olabilirsin dedi ilaç verdi tedavi olmazsada erken doğuma sebep olabilir dedi :uhm: ilacın prodüsüründede gebelikte sakıncalıdır yazıyor.kullanıp kullanmamak arasında kaldım :çok üzgünüm: çok korktum o gun ağrıdan olmasada korkudan doğurcaktım.:çok üzgünüm: şimdi yine ara ara ağrılarım oluyor bebişmde çok iyi çok şükürrr :nazar: inşallah hayırlı doğumlarımız olur sağ salim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi

geçmiş olsun meraklı.bendede dün akşam başladı bir bel ağrısı.. ne yaptıysam fayda etmedi.
zırıl zırıl ağladım geç saatlere kadar. eşim bi yandan masaj felan yaptı ama nafile.. sonra uyuya kalmışım ara ara uyandığımda yine ağrı vardı. şu anda yok inşallah bi dahada olmaz korkunç bi ağrıydı.
şimdiden ağrılar böyle şiddetlenirse, diğer aylar napıcaz bilmem.:teselli:

canım gercekten gecmiş olsun benimde artık belim agrıyo yorgunluk basıyo bazen ayaklarım taşıyamıyor agırlaştıgımı hissediyorum off 2 ay sonra napıcaz hic bilmiyorum artık geceleri uyutmuyor bide :KK43:

Evet Kizlar Ya Bu Bel Ağrisi Bende De Oluyo Dikkat Ettim özellikle çok Yorulduğumda Bel Ağrisinin Olduğu Gün Kasik Ağrimda Oluyo.afedersiniz Ama Tuvalete Oturunca Bile Bel Ve Kasik Ağrisindan Kalkamiyorum.gece Dönerken Bel Ağrisindan Dönemiyorum.ama Allahtan Sürekli Yok Bu Ağrilar Yoksa Dayanmak Zor Olabilir

merakli gecmis olsun canim .. ben senin yerinde olsam ilaci kullanmam.. hepimizde var bel agrisi.. normal die düsünüyorum ben bilmiyorum .. ilaca karsiyim zaten ..

bende de çok oluyor bel ağrısı bir de sağ bacağımın iç , üst tarafı ağrıyor.. yani genişleme oluyomuş ama erken diyorum.. doktor varis oluşmuş filan dedi.. bacak , bel ağrısı olucak tabii ama biraz erken mi başladı :bbo:

meraklı, canımgeçmişolsun.
NİDİLAT MI VERDİ DR? BEN DE KULLANIYORUM..DR VERİRKEN SIKI SIKI TEMBİHLEDİ PROSPEKTÜSÜNÜ OKUMA DİYE...HAMİLELERİN BİÇOĞU KULLANIYOMUŞ BUNU VE GERÇEKTEN DE ERKEN DOĞUMU ENGELLEMEDE ÇOK ETKİLİYMİŞ.

sık sık belimde ve kasığımda ağrı oluyordu.cuma günü butun gun belim ağrıdı 5 dk arayla giren ağrılar.yürüdüm filan oyuzden oldu sandımm.akşam dahada arttı belimin ağrısı.belimden kasıklarıma doğru 5 dk giren ağrılar.doktora gittik hemen..doktor erken doğum olabilir demesinmi.eşimle ben zaten ağlamaklı gözlerle napacağımız bilemeden bir birmize bakıyoduk..:çok üzgünüm:nst ye bağladılar 15 dk kadar bekledik.bebişim hareket edince erken doğum olmadığnı soyledi doktorum.ama bir kere korkuttu doktor :kızgın: ağrının neden olduğunu sordum kum döküyo olabilirsin dedi ilaç verdi tedavi olmazsada erken doğuma sebep olabilir dedi :uhm: ilacın prodüsüründede gebelikte sakıncalıdır yazıyor.kullanıp kullanmamak arasında kaldım :çok üzgünüm: çok korktum o gun ağrıdan olmasada korkudan doğurcaktım.:çok üzgünüm: şimdi yine ara ara ağrılarım oluyor bebişmde çok iyi çok şükürrr :nazar: inşallah hayırlı doğumlarımız olur sağ salim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi

geçmiş olsun canım ya benımde kasıkta var agrı gunde üç kez gırıyo dr solucem bakalım

meraklı geçmiş olsun canım bel ve kasık ağrıları zaman zaman hepimizde oluyor galiba bende de oluyor dün çok kötüydüm mesela bugün iyiyim Allah' a şükür ben senin yerinde olsam ilacı kullanmazdım hem huzursuz olacaksın hemde bel ağrısına bir faydası olacağına ben kendi adıma inanmıyorum tekrar geçmiş olsun canım Alllah hepimizin yardımcısı olsun

geçmiş olsun meraklıcım bende de oluyor kuyruk sokumuma bir ağrı giriyor arada ama bıçak gibi oluyor özellikle yorulunca ve çok yürüyünce oluyor şimdi böleysek 2 ay sonra nasıl oluruz bilmiyorum allah yardımcımız olsun wallahi öpüyorumm canımm

geçmiş olsun meraklı.
bendede ara ara oluyor bel ağrısı.özellikle uzun süre ayakta durduğum zmanlar oluyor.bazen dayanılmayacak kadar şiddetli oluyor.doğum sancısı nasıl acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum.bunun için doktora gitmedim.hergün olmuyor çünkü.yinede sen bilirsin ama pek ilaç kullanmak taraftarı değilim ben.

çok saolun kızlar yaa ilacı kullanmıyorum bende idrar testi yaptırdım bişey çıkmadı çok şükür ebede kullanma dedi.yine ağrılarım oluyor ara ara ama Allahtan o günki gibi değil.doğum sancısıda aynen böyle oluyomuş.inşallah sağ salim doğururuz bebişlerimizi kucağımıza alırız..

kızlar ya dün gece yine sabaha kadar uyuyamadım bel ağrısından..
hemde hiç yorulmadım ayaktada kalmadımm. niye arıdıkii.. ağrıyınca ne yapmam gerek kızlar yaaa

kızlar ya dün gece yine sabaha kadar uyuyamadım bel ağrısından..
hemde hiç yorulmadım ayaktada kalmadımm. niye arıdıkii.. ağrıyınca ne yapmam gerek kızlar yaaa

bişi yapamazsın gelincik napıcaksın sol tarfına yatıp dinleniceksin hamileligin güzeligi kadar zor yanlarıda var kabulendik bunları artıkşakkıdıa.s.

ah ah beni de bu aralar yurudukce sanki ustume tir cokmus binmis gibi oluyor
bugun oglumla annemle kardeslerimle carsiya gezmeye ciktik falan oldum bittim
vel agrisi yokdu da ayaklarim sisti sanki bi de agirlastim ki sormayin gitsin
oglumda hic biri yokdu demek ki bebekden bebege degisiyor annemin dedigi gibi
bi de nefes almak zorlasiyor ve ter basiyor beni terlemeye basliyorum iyce uffffff

Canım yaa aynen bende bu aralar bi ağırlaşma olmaya başladı. biraz ayakta kalsam ayağımın tabanları sızlıyo resmen.. geceleri zor uyuyorum. sağa sola dönerken çok zorlanıyorum.. şimdi yine iyiyiz havaların çok sıcaklarında naparız kimbilir..

çorumlu kız bu arada daha yeni farkettim sen 21 yaşındamısın.. kız ne zaman evlendin çocuk yaptın onu büyüttünde ikinciye hamile kaldın... maşallah valla...

X