Bel ve Kasık ağrısı

Bircan91

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
142
62
33
Merhaba arkadaşlar,

11. Haftanızda bel ağrısı ve kasık yaşayanlar oldu mu? :110:

Zaten son 2 haftadır kanamalarım var bir de şimdi bel ağrısı ve kasık ağrıları eklendi. Doktorum endol fitil önerdi faydasını görenler oldu mu?

8 ay önce bi bebeğimi kaybettim, o yüzden çok evhamlıyım.

Merhaba arkadaşlar,

Zaten son 2 haftadır kanamalarım var bir de şimdi bel ağrısı ve kasık ağrıları eklendi. Doktorum endol fitil önerdi faydasını görenler oldu mu?

Benim de ara ara kasık ağrım oluyor.bel ağrısı özellikle sabahları çok fazla ama normal belirtiler bunlar.Dr.uma sormadım ama okuduğum kadarıyla bir çok hamile yaşıyor bu ağrıları.siz içinizi ferah tutun.Benim de iki dusugun ardından 3. Gebeligim bu korkularinizi anlayabiliyorum

Merhaba arkadaşlar,

benim oluyor ara ara. ama doktorum olacak dedi yaşayacaksın dedi. sanırım ilerleyen zamanlarda daha çok olacak. kendini çok yormadan dinlenmeye çalış canım. beline yastık koy beni rahatlatıyor

benim oluyor ara ara. ama doktorum olacak dedi yaşayacaksın dedi. sanırım ilerleyen zamanlarda daha çok olacak. kendini çok yormadan dinlenmeye çalış canım. beline yastık koy beni rahatlatıyor

Zaten hep yatıyorum canım. Kanamalarım olduğundan yatmam gerekiyor. Ben doğuma kadar bu sancıları çekmeye razıyım yeter ki bebişimi sağlıkla kucağıma alayım. :KK43:

Sen kaçıncı haftandasın?

Benim de ara ara kasık ağrım oluyor.bel ağrısı özellikle sabahları çok fazla ama normal belirtiler bunlar.Dr.uma sormadım ama okuduğum kadarıyla bir çok hamile yaşıyor bu ağrıları.siz içinizi ferah tutun.Benim de iki dusugun ardından 3. Gebeligim bu korkularinizi anlayabiliyorum

İnşallah sağlıkla kucağına alırsın canım. Bu defa o üzüntüyü yaşama inşallah. :*

Kaçıncı haftandasın?

Zaten hep yatıyorum canım. Kanamalarım olduğundan yatmam gerekiyor. Ben doğuma kadar bu sancıları çekmeye razıyım yeter ki bebişimi sağlıkla kucağıma alayım. :KK43:

Sen kaçıncı haftandasın?
ben 10. haftadayım canım. 10+3. hayırlısıyla al bebeğini kucağına sıkma canını. tehlikeli döneminin bitmesina az kalmış sanırım senin

Son düzenleme:
ben 10. haftadayım canım. 10+3. hayırlısıyla al bebeğini kucağına sıkma canını. tehlikeli döneminin bitmesina az kalmış sanırım senin

Diğer hamileliğim 15. Haftamda sonlandı. 12 hafta olayına inanmıyorum artık. :KK43: inşallah sende sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağına alırsın.

Diğer hamileliğim 15. Haftamda sonlandı. 12 hafta olayına inanmıyorum artık. :KK43: inşallah sende sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağına alırsın.
her döneminde sıkıntı bence hamilelik. sadece daha riskli dönem oluyor belki de. amin inşallah teşekkür ederim. kalbinizi ferah tutun. Rabbim sizin bebeğinizi de kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :dua::dua:

Kan pihtilasmasi için test yapıldı mi?ben iğne kullanıyorum pihtilasma olduğu anlaşıldı ikinci düşükten sonra

bende de o haftalarda bel agrisi vardihala da var sanirim oncesinde dusuk yasayan kadinlarda daha cok oluyor cunku benim onceden hic belim agrimazdi dusukden sonra agri saplanir oldu hamile kalincada azcik fazla ayakda kalsam aninda belim agriyo suan yatiyorum genelde yinede bazen bel agrisi oluyo su gelmedikce kanama olmadikca idrarda yanma olmadikca hersey normal dedi doktorum

Kan pihtilasmasi için test yapıldı mi?ben iğne kullanıyorum pihtilasma olduğu anlaşıldı ikinci düşükten sonra

Hayır yapılmadı senin yapıldı mı? Hamileyken yapılıyor mu acaba o test şimdi yaptırsam.

Senin de kanamaların vardı? İnşallah bu hamileliğim güzel geçer canım. Ama iğne zor olmıyor mu?

Hayır yapılmadı senin yapıldı mı? Hamileyken yapılıyor mu acaba o test şimdi yaptırsam.

Senin de kanamaların vardı? İnşallah bu hamileliğim güzel geçer canım. Ama iğne zor olmıyor mu?
Yaptirabilirsin kandan bakıyorlar.iki dusugun varsa devlet hst.nesinde ücretsiz ama ben özelde 200 tlye yaptirdim. Cok acitan bir igne degil bi de vurulmak zorunda olunca alisiyorsun mecbur.bence test yaptirmanda fayda var.12 haftalikti kalbi durduğunda kürtaj oldum.ardından dr test istedi ve pihtilasma çıktı

Benim kanamam yok.oncekilerde de olmadi .insallah hepimiz hayırlısıyla alırız bebislerimizi kucağımıza

X