BeL ve Kasik agrisi..

Leose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2010
105
1
Arkadaslar bir haftadir bel ve kasik agrisindan duramiyorum yumurtlama donemindeyim diye kendimi avutuyorum ama sanirim yumurtlama donemi gecti hesap yapmasini bilen varmi.. adetimin iLk gunu 29 mayis 25 gunde bir adet oluyorum 4-5 gun suruyor normalde..
Birde internetten hesaplayinca yumurtlama donemim adet oldugum tarihi gosteriyor bu mumkunmu..

canım ya aynı şikayetler bendede var adetime 8 gün var ama ağrılar çok korkutuyor sende kabızlıkta varmıydı ağrı sağbacapıma vuruyor birde arkadaşım benim sağ kasığım ve belim ağrıyor sende sonuç ne çıktı

Evet canim kabizlik ve gaz cok var hala devam ediyo hesaplamalara bakinca adetime 2 gun var ama sanki adet olacakmisim gibi off ya. Benimde sag kasigimda batmalar oluyor idrara cok cikiyorum arada migde bulanti ve halsizlik bilmiyorum piskolojikte olabilir gecen ayda cok belirti yasadiim ama adet oldum. Yarin idrar testi yapsam cikarmiki sende durumlar nasil

Kabızlık, ishal, gaz hamilelik belirtisidir. Ama adet zamanında da yasanır bunlar. Bence erken hamilelik belirtilerinin en onemlisi kasıkta batma. Adet olacagın zamanki agrıdan farklı oluyor bunu anlayabiliyorsun. Bulantı ve kusma bas donmesi bunlar adet gecikten 2-3 hafta sonra ortaya cıkan etkenler.

Hayırlısı neyse onu versin Rabbim..

slm benim de adetime 2 gün var ama 2 gündür kasıkta batmalar fazla olmaya başladı normalde adet zamanımda adet olduğumda olurdu acaba bu hamilelik belirtisi olabilir mi.dünyam80 daha farklı oluyor demişsin ağrı daha farklı derken nasıl oluyor bizimle paylaşırmıısn kan verdim bugün saat 4 te alacam sonuçları acaba erken mi yaptım meraktan iştee

Erken oldUgunu sanmiyorum ben 2 gun kala idrar testinde ogrendim kanda hayli cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…