bel soguklugu esim beni aldatiyormu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
biraz araştırdım hastalığı bu baya bulaşan bir hastalık. Yani doktor evliyim dedi diye buna yanlış tanı yazmaz.
neye göre teşhis koymuş onu da anlamadım hangi üst solunum yolu enfeksiyonunda idrar kanlı oluyor ki bilemedim.
ayrıca eşiniz bu açmadığı telefonu ve gelmediği 3 günün açıklamasını nasıl yaptı size?

Neden açmamış telefonu , neden gelmemiş , eve gelmediği sürede neredeymiş?

kizlar merhaba esimle 3 gundur kustuk evden kovdum sonra hastayim diye geldi.idrar yaparken kan vardi akintisi oluyordu.doktora gitti .sordugumda enfeksiyon varmis arabada yattim usuttum ondan hralde dedi.bogazlarida enfeksiyonlu.penisilin igne vuruldu 2 de antibiyotik kullaniyo gecmezse urolojiye gorun demis.internetten arastirdim bel soguklugu cikiyo ve sadece cinsel yolla bulasir diyo simdi bana yalan mi soyluyor benimi aldatiyor
Arabada niye yatmış annesi kardeşi arkadaşı hiçbir yakını yokmuymuş gidebileceği?

kizlar merhaba esimle 3 gundur kustuk evden kovdum sonra hastayim diye geldi.idrar yaparken kan vardi akintisi oluyordu.doktora gitti .sordugumda enfeksiyon varmis arabada yattim usuttum ondan hralde dedi.bogazlarida enfeksiyonlu.penisilin igne vuruldu 2 de antibiyotik kullaniyo gecmezse urolojiye gorun demis.internetten arastirdim bel soguklugu cikiyo ve sadece cinsel yolla bulasir diyo simdi bana yalan mi soyluyor benimi aldatiyor
enabız uygulamasından koyulan tehşise bakabilirsiniz

Edevlet şifresini biliyorsanız enabiz uzerinden doktorun koydugu taniya bakabilirsiniz.
Böbrek taslari da idrarda kanama yapabiliyor.
Bogaz ağrısının suan tam mevsimi.
Şüphelenmekte haklisiniz ama kendi kendinize de tani koymayın.

Görüntülü açmaması şüpheli hele arabada uyudum demesi ayrı bir şüphe okadar mi kimsesi yok yani? Ayrıca emin olun doktordan rica etse tanıdık varsa özellikle başka birşey olarak gösterebilir . Yinede Siz emin olmaya çalışın bu durumdan ani karar vermeyin acele etmeyin sadece şüphelenmiyor gibi yaklaşın ve telefonuna vs bakmaya çalışmayın normal rutin davranın 1 ay böyle davranın emin olun bir gün açığını yakalarsınız. Çok üstelerseniz açık vermez

Bana da şüpheli geldi geç gelicem demesi, gelmicem demesi, arayınca acmamasi...

Mesleği ne kocanizin? Normalde olabilen bir durum mu? Mesela magazaci da sayıma mi kaldı?
Şimdi belirtilerine baktım;
İdrar yaparken yanma hissi, ağrı, idrar yapılan kanaldan sarı veya yeşil renkte akıntı, penis ucunda kızarıklık, testislerde ağrı ya da şişlik gibi şikayetlere neden olur.
Bakin bakayım kızarıklık var mı. Ayrıca ilaç içmiyor mu? Bel sogukluguna antibiyotik tedavisi veriyorlarmış. Gözleyin kurclayin bakalım ilaçları,kullandığı antibiyotik bu iş için kullaniliyor muymus.

Doktor ve tanısına gelince bazen doktorlar sallıyor yazıyor oraya aklına ilk geleni , "imkansız" diyecek kadar imkansız bir durum değil. Ben kadın doğuma gitmiştim mesela, gitme sebebim o olmamasına rağmen 'adet duzensizligi' yazıyordu e devletimde, belki de bekarım diye doktor öyle uygun gormustur. Ya da her gelene sallıyordur öyle bir şeyler gebe,adet düzensizliği diye.
Elbette yüzde doksanı doğru yazıyordur ama üsye yazıp geçecek insanlar da varidr. İmkansız değil. Sonuçta korona zamanında koronali olduğu halde ölüm sebebine doğal ölüm yazılan insanlar yok muydu? O bile yapılıyorsa bu niye yapılmasın.

Aldatıyor.hem de en az birkaç kişiyle.evet bel soğukluğu ve bunun için hatrı sayılır sayıda kişiyle birlikte olmak gerekiyor genelde.haa o sadece tek bir kadından da kapmış olabilir ama birlikte olduğu kadın beş para etmezin tekiymiş o zaman da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X