Bel kısmında açıklık, sinirlerin dışarıda biriktiği bi kese. Lütfen bakar mısınız

Sonami

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2023
903
1.029
25
Kızlar merhaba. Bu sefer kötü bi halde geldim. Bugün 2li test için gelmiştim ama kısa özetle doktor bana bel bölgesinde sinirlerin biriktiği bi kese olduğunu bel bölgesinde büyük bi açıklık olduğunu ileri haftalarında bu kesenin büyük zararlar göreceğini ve bel altı sinir sistemine zarar vereceğini bu yüzden plasentadan alınan bi kanla tanı testini ve eğer tercih edersem gebeliği sonlandırmanın bi seçenek olduğunu söyledi. Bu haftada bu tip bi sorunu bu kadar büyük görmediğini ileri haftalar olsa anne karnında ya da doğumda ameliyat seçeneğinin olduğunu ama bu kadar küçükken takıp ya da sonlandırma dışında seçenek olmadığını söyledi. Bana verdikleri raporu ekliyorum. Bu konuda bilgisi olan ya da yaşamış olan biri varsa söyleyebileceğimiz bişey var mı? Neyle karşı karşıya olduğumu idrak edemiyorum sanırım.

Eklentiler

• 1000020969.jpg
    71,8 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…