Bölgesel İncelme Bel bölgesi için hangisini tercih etmeliyim?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

MASLOW

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2013
2.575
1.752
kızlar bel bölgemle ilgili ciddi sorun yaşıyorum,şu iki üründen hangisini tercih etmem daha mantıklı?Hangisi daha faydalı olur?Yardımlarınızı bekliyorum

beyaz olanı kullanmanızı tavsiye ederim .. onun dışında beden inceltici yağ kullanmanızı tavsiye ederim size ...

aktarland/gizem

beyaz olanı kullanmanızı tavsiye ederim .. onun dışında beden inceltici yağ kullanmanızı tavsiye ederim size ...

aktarland/gizem

yanıt için çok teşekkürler,bi internet sitesinde gördüm bunu ama tükenmiş,başka biryerde de rastlamadım,bu bildiğimiz korse değil herhalde?farklı bi yapısı var zayıflatıcı denildiğine göre?bir de hangi yağlar var incelme için kullanılabilicek?

özellikle termal olanlarını tercih ederseniz çok daha memnun kalırsınız ...
yağ içerikleride karışım olarakda var elimizde
yağın yanında alternatif olarak başka ürünlerde sunabilirim ..
amacınız sadece bölgesel incelmemi yoksa zayıflamada varmı mesela ..

egzersiz yapıyormusunuz ??

size özel mesaj atıcaktım fakat 100 mesaj durumuna takılmış bulunmaktayım ..
googleden aktarland diye aratınız ..
bilgilerden yararlanabilirsiniz ..

ama beden inceltici yağ kesinlikle işinize yarıyacaktır ..

işyerinde açılmadı evden bakıcam,bu korseden var mı peki aktarland'de?daha önce bel bölgem içim biberiye yağı kullandım ama pek fayda görmedim.bu bahsettiğiniz yağ karışım şeklinde sanırım?

korseyi gelinlik iç çamaşırı satan yerlerde bulabilirsiniz ..

bizim sitemizdede yağ karışımın içeriklerini inceleyebilirsiniz ...

biberiye yağ bölgesel incelme için kullanılır fakat karışımın içinde kullanılırsa etkisi daha çok belli olur ..
aktarland'ı incelerseniz aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz buradan ...

Siteyi ziyaret ettim ancak ürünlerin ayrıntısı açılmıyor.bir sorun var sanırım

sadec günlük kullanım için beyaz olan bence..

ayrıca bu tarz korselerin zayıflatıcı özelliği olduğuna inanmıyorum..

seneler önce siyah olandan almıştım bel bögesini incetiyor diye..sabahtan akşama kadar takma zorunluluğu vardı..aynen yaptım kıyafetlerin altından potluk yapma pahasına..ama 5 para etmez para tuzağı..normal korse olarak da kullanamadım çünkü kaba durdu ...

Son düzenleme:

hmmm,sadece daha ince göstersin diye korse istemiyorum.evde var 2 tane korse,onları bile kullanmıyorum ama bunlar zayıflatıcı diye satılıyor.belki faydası olur dedim ama fayda etmez diyosun,anladım

korse ilk vucudunu sıkılaştırır .. toplar yani ..
bunun dışında sizin bel bölgeniz için birşeyler yapmanız lazım .. bu nedir ? egzersiz mesela ..
egzersizin yanında bitkisel olan yağ yakıcı özelliğe toparlayıcı özelliğe sahip olan yağlar mesela ..
sitemizi ben açtım görebiliyorum fakat ilgilinicem gene ... teşekkürler .

işte egzersizi bi yapabilsem sorun kalmıycak da olmuyo bi türlü,üşeniyorum ben de tekrar bakıcam siteye,sadece netten mi ürün satışınız var?

Gerçekten haklısınız .. Günün yorgunluğundan hiç birşey kalmıyor gerçekten ...
Ürün satışlarımızda bursadaki yerimizede gelebilirsiniz ..
Telefonla bilgi alabilir , sipariş de verebilirsiniz ..
İnternet üzerindende olabilir .

yerinize gelmem imkansız öyleyse,netten bi bakiym tekrar,çok teşekkürler bu arada ilginiz için.

biz teşekkür ederiz alakanız için ... aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz .. paylaşımlarla bilgilendirme yapıyoruz bakarsanız sevinirim ..
iyi günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…