Bel ağrisi

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
Kızlar önemli bir sorunum var, bel ağrısı,:çok üzgünüm:

Ya benim belim aşırı derecede ağrıyor, yanlız öyle normal bir ağrı deil bu, böyle bişey yapacakken sanki bir bıcak giriyormuş gibi keskin bi ağrı saplanıyor belime tutulup kalıyorum öyle,varmı benim gibi olan arkadaşlar, bunun için ne yapmak gerekiyor şimdi araştırdım biraz kas gevşeticiler hamilelerde kullanılmıyormuş ne yapmak lazım acaba ya yardım lütfenn,

canım hamilelikdende olabilir ama havalar sıcak olduğu için sende benim gibi her tarafı açıp yatıyosan ceryandada kalmış olabilirsin belki ben dikkat ediyorum artık...

Canım bende aynı durumdayım. Hani böyle böbreğe bıçak saplanır nefesiz kalırsın ya onun gibi ağrı belimde oluyor. Normalmiş ama doktorum öyle söylüyor.

Canlarım sağ olun ama benimki c.tesi aniden olldu eskiden de vardı ama şimdi cok kötüyüm böyle ayaka kalkarken bi hareket ederken birden bi ağrı saplanıyor, melhem felanda kullanamıyorum ne olacak böyle akşam eşim sıcak havlu ile biraz ovdu ama oda cok fayda etmedi biraz rahatlattı sonra yine aynı,inanın uyuyamadım gece ağrıdan ne dönebiliyorum ne uyuyabiliyorum,

aynı şeyı bende yaşadım canım ara ara ama geçior..sanırım senın günün var daha doğumla ılgılı değildir merak etmee

canım yapabileceğin hiç birşey yok öylece bekleyeceksin maalesef.ben doğum yapalı 20 gün oldu 10 gündür yerlerde sürünüyorum şuan en iyi halimdeyim.kaç gece acillere sancıyla gittim ama hiç bir şey yapamadılar süt verdiğim için.en son acile gittiğimde doktora yalvardım uyuşturucumu yapacaksınız kas gevşeticimi yapacaksınız ne yaparsanız yapın artık diye.en sonunda bi iğne yaptılarda anca kendime gelebildim.üzgünüm ama hamilelikte hiç bi şey yapmazlar.

birde sırt üstü yerde yat uzun bir zaman.faydasını görürsün.bende birazda olsun işe yaramıştı.

canım bence sen yat güzel güzel dinlen yapabileceğin bişey yok bence bende temizlik yaptıktan sonra oluyordum öle yatıp dinleniyordum sonra....................

Kızlar akşakmdan beri yatıyorum bi tek pc nin başına geliyorum o kadar geri kalan hep yatıyorum hareket etmezsem sorun yok küçücük bi kıpırdanmada bile zang diye bişey sokuyorlar sanki belime o derece yani ((

Hastayım yanlızım,,off off kızımmı istiyorum başka bişey istemem,canım kızım ne zaman doğacak acaba,p.tesi kontrolümüz var bakalım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…