Bel ağrısı ve ateş

_Setuel_

PaŞaM & ÇiKoM
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.634
72
Selam kızlar,benim batıma daha 1 hafta var son 2-3 gündür acaip bel ağrım var,ateşim 37 den inmiyor,özellikle avuçlarım ayaklarım ve yüzüm sanki cayır cayır yanıyor,ağrı kesici filan kullanmak istemiyorum,batıma 1 hafta kaldığı için testtede çıkmaz gebelik varsa,sorum şu ki hamile olduğunu öğrenmeden benim durumumu yaşayan varmı...Aklıma başka şeyler gelmeye başladı artık fıtık filan olmaktan korkuyorum...Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

Geçmiş olsun canım,benim de bir hafta var batıma ve üç dört gündür bel ağrım vardı,bugün iyiyim neyse ki.Ancak benim bel fıtığım da var,o yüzden ben de merak ediyorum acaba fıtıktan mı yoksa hamile miyim diye.İnşallah hamileyizdir.

Geçmiş olsun canım,benim de bir hafta var batıma ve üç dört gündür bel ağrım vardı,bugün iyiyim neyse ki.Ancak benim bel fıtığım da var,o yüzden ben de merak ediyorum acaba fıtıktan mı yoksa hamile miyim diye.İnşallah hamileyizdir.

Teşekkür ederim cnm,aman başka şeyden olmasında biz ağrıyı çekmeye razıyız :KK1:Rabbim sana bana ve isteyen herkese hayırlısıyla göndersin meleklerimizi...

Canım nasıl gidiyor?Belin hala ağrıyor mu?Benimki geçti sayılır,çok hafif.

Belimin ağrısı geçti tatlım,ateşim halen devam ediyor 37.2 den aşağı inmiyor,ara ara ellerim ayaklarım ve yüzüm yanıyor sanki..Bekliyoruz bakalım..inşallah sende güzel haberler alırsın:21:

X