Bel ağrısı hamilelik belirtisi mi?

buusep

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
30
12
28
Arkadaşlar merhaba son 3 gündür ayakta iş yapıyorum belim ağrıyor yada ayakta dursam ağrıyor . Bu hamilelik belirtisi mi daha önce adetlerimde böyle olmaz sadece hafif kasık ağrısı olur bu kadar bende şaşırdım. Bel ağrisiyla öğrenen var mı?

Hamilelik belirtisi regl belirtisi ile aynı oluyor, regl gününüz geldiğinde regl olmuyorsunuz. Bel ağrısı, karın ağrısı baş ağrısı gibi regl belirtileri yani hamilelik belirtisi oluyor. Gününüz geçerse test yapın çünkü reglde de aynı ağrılar oluyor

Ben bel ağrısıyla öğrenmiştim regl zamanımdan önce belim ağrımaya başlamıştı

Ve kaslarım ağrıyordu spor yapmışım hibi onun dışında en ufak belirtim yoktu

değişir herkeste tabii ki. benim bel ağrısı 8.haftadan sonra başlamıştı. normalde reglimden önce bel ağrım olurdu ama gebeliğimi öğrendiğimde olmadı. sadece kasık ağrım ve göğüs ağrım vardı

Bende de ayakta kalınca bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyordu ama benim tahminimce hamile kaldigimda bu belirtiler oldu, adetten çok önceydi çünkü, 3 gun sürdü ve bitmisti
Sonrasinda adetim gecikti ve tekrar bu belirtiler başladı

Ben bel ağrısıyla öğrenmiştim regl zamanımdan önce belim ağrımaya başlamıştı
Ayy cidden mi önceki 2 çocugunda böyle belirti yoktu bu sefer değişik olunca umutlandım peki ayaktayken zorluyor muydu seni

Benimde tam tersi hiç adet zamanı bel ağrim olmaz yada hamile kaldgmda iki çocgmda olmadı bu sefer olunca şaşırdım

Bende ilk belirti göğüs hassasiyetiydi.
7 aylık hamileyim bebeği ara ara hissetmesem hamile olduğumu unuturum

Benimkide sizin gibi benimde adetime varken yaşadım acaba yerleşme zamanı mı oluyor. İnş bende sizin gibi hamileyizdir

Bende ilk belirti göğüs hassasiyetiydi.
7 aylık hamileyim bebeği ara ara hissetmesem hamile olduğumu unuturum
Benimde ilk çocgmda oleydi hiç anlamadm belirtisizdi hiç hamile gbi degildim.degisiyor demekki her hamilelikte

Ayy cidden mi önceki 2 çocugunda böyle belirti yoktu bu sefer değişik olunca umutlandım peki ayaktayken zorluyor muydu seni
Ya ben öyle canı tatlı bir insan değilim sadece çok çalışmışım ağır bir iş yapmışım yorulmuşum gibiydi ama günlük hayatıma engel olacak kadar değildi ilk gebeliğim zaten şu anda sekizinci ayındayım Ben öyle kusma mide bulantısı koku hassasiyeti tarzında şeyler yaşamadım sadece ilk birkaç hafta belim ağrıdı ayakta olduğumda biraz daha fazla belli ediyordu kendini oda sonradan geçti zaten inşallah bebiş vardır

Bende değilim de senin gbi ayaktayken oluyor bakalm ya inş hamileyimdir sende sağlıklı bir doğum yaparsın evladını kucağina alırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…