beklenen tarihten önce yapılan idrar testi POZİTİF

belinay82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
605
1
Günaydın arkadaşlar

Bir arkadaşım beklediği adet tarihinden 3 gün önce idrar testi yaptı ve POZİTİF çıktı... İdrar testinin bu kadar erken sonuç vermesi normalmi sizce....
Yada arkadaşım geçen ay üstüne adet görmüş olabilirmi....Yardımcı olursanız sevinirim...

bende 2 gün önce idrar testi yapmıştım pozitif olabiliyo canım erken yumurtlama heralde

en kesin sonucu kan testi ile alabilir, adetinden 3 gün önce de olsa kan testinde sonuç çıkar.

Canım bazen erken yapılan idrar tesleri yanlış sonuç verebiliyor. Çünkü benim başıma geldi. En iyisi kesin ve net cevap almak istiyorsa kan testi yaptırsın.İnşallah test istediği gibi olumlu çıkmıştır .

bende adetime 2 gün kala öğrendim önce idrar testi yaparak.
ve erken döllenme olmuş.bebeğimin gelişimi 1 haftaya yakın önde son SAT a göre.:nazar:
normal yani canım

bende adetimden 3 gün önce yapmıştım test. ve hemen çıktı çift çizgi.
sanırım erken yumurtlayınca oluyormuş.

tabikide olabilir hayatım.testin sonucu doğrudur.hele hele pozitfise dahada doğru.bazen testte negatif çıkıp 1 hfata sonra yapıldığında pozitif çıkabiliyor..arkadaşınıza tebrikler :)

bendeadet tarihime iki gün kala (yani dün ) yaptım idrar testini evde. pozitif:)
kan testi için doktora gittim bu sabah ve 14:00 te sonuç alacağım:)
dua edin kızlarr:)

bendeadet tarihime iki gün kala (yani dün ) yaptım idrar testini evde. pozitif:)
kan testi için doktora gittim bu sabah ve 14:00 te sonuç alacağım:)
dua edin kızlarr:)

Hadi bakalım canım inşallah sende hamişsindir. Aramıza katılırsın :) Sonucun belli olunca yaz mutlaka...

evet eğer eken yumurtlama mve erken döllnem oluyorsa elbette çıkar.. hadi hayırlıısı darısıda başımaıza inş amin..

belinaycım olabiliyo canım bende adet gününmden 4 gün önce yapmıştım pozitif çıkmıştı hatta çok şaşırmıştım ve burdaki arkadaşlarla da paylaşmıştım arkadaşın hamiş bence erken döllenme olduğunda sonuç pozitif çıkabiliyo canım

Günaydın arkadaşlar

Bir arkadaşım beklediği adet tarihinden 3 gün önce idrar testi yaptı ve POZİTİF çıktı... İdrar testinin bu kadar erken sonuç vermesi normalmi sizce....
Yada arkadaşım geçen ay üstüne adet görmüş olabilirmi....Yardımcı olursanız sevinirim...
bende adetime 3 gün kala kaptım güzelim pozitif erken yumurtalamada daha erken sonuç veriyor testler tebrik ederim arkadaşını a.s.

beta hcg hızlı yükselmiştir benim kızımdada 4 gün önce idrarda çıkmıştı
tebrikler

Arkadaslar bende 3 gun kala yaptim testi pozitif cikti cok mutluyum :)) allah isteyen herkese nasip etsin ...

kızlar dört gün önce adetim bitti ve bittiği günden itibaren bebek için günde bikaç kere denemeler yapıyoruz miydem bulanıyo göğüslerimde şişkinlik var karın altımda şişlik var halsizlik var idrarımın renginde değişim var bi sıcak basıyo bi üşüyorum dünde test yapdım çift çizgi çıkdı ama tam koyuda değil çok açıkda değil sizce hamile olabilir miyim yksa erken mi lütfen yardımcı olun Allah herkeze ve bana sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah a emanet olun

X