beklenen bebekte sorun

sude 65

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
24
0
45
senağlamaarkadaslar görümcemin 4yıldır bebişi olmuyordu sonunda hamile kaldı ama bebişinin beyninde kis varmıs 5aylık hamile aynı sorunu yasayan arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim:a015:

canım ya allah şifa versin.4 yıldan sonra çok üzüldüm ya.bende 4 yıldır istiyorum allahım hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin.ama doktorlarda yanılabiliyor.benim yengemin kız kardeşi hamileymiş doktor bebğin başında su var sakat olur demiş.aldırın demiş.eşi yok demiş.iyikide aldırmamış.gayet sağlıklı bi çocukları oldu.şimdi 14 yaşında filan.rabbim yardımcısı olsun.

allah yardımcısı olsun aman ya neden böyle olurki çok zor bi durum bu umarım düzelebilir birşeydir

önce o bebege allahtan sifa dilicem ama ben saskin oldum kime doktor sakat olucak aldirin dese dogranlarin cocuklari masallah yani. Tamam cocuklar saglam olsun ne guzelde doktorlar bu fazla oranin ben farkindaysam farkinda diillermi insanin guveni gidiyo.Insallah bu bebeciginde bu dunyada kismet vardir.

valla benım sut oğlum içinde 6aylık hamişken annesı bu yasamaz ölür yasasada sakat olur dedıler ama o doğurdu ısrarla maallah erencım 6aylık turp gibi simdilerde canım birden fazla doktora gıtsın mutlaka

arkadaslar benimde 7 aylıkken bebeyimin böbreklerinin gelismedigini ogrendik üzüntüden erken dogum yaptım vebebeyim öldü ardındanda bir düsük simdide görümcemin bu hali hepimiz cok üzgünüz insallah aynı seyleri o yasamaz hayırlısıyla bebeyini kucagına alır arkadaslar hepinize ayrı ayrı tesekkür ediyorum iyiki varsınız dualarınızı eksik etmeyin ALLAH heppimizin yar ve yardımcısı olsun

senağlamaarkadaslar görümcemin 4yıldır bebişi olmuyordu sonunda hamile kaldı ama bebişinin beyninde kis varmıs 5aylık hamile aynı sorunu yasayan arkadaslar varsa yardımcı olursa sevinirim:a015:

merhaba canım benimde arkadaşımı bebeyinin kafasında kis görmüşler ama doktorlar geçici bişey demiş büyüdükçe gidermiş korkulacak bişey yok demişler görümcen ayrıntılı ultrasyona girdimi orda belli oluyomuş allah yardımcısı olsun inşallah saglıklı bi bebek dünyaya getirir ha bu aradda arkadaşımın bebeyi dogmadı dahaoda 7aylık hamile imşalah onunda bebeyi saglıklı bi şekilde dogarallahtan dilegimiz o küçükmelekli biz annelerine bagişlasına.s.

canım benim yaaaa inan çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun herşey Rabbimin takdiri isyan etmeyin sakın Allah acil şifalar nasip etsin Kurban olduğum Rabbim evletlarımızla imtihan etmesin çok acı gerçekten yaşamayan bilmez o yüzden Allah acil şifa versin Rabbim yar ve yardımcınız oldun inşalaaaaah :çok üzgünüm:

canim ya simdi tip cok ilerledi. yani gecenlerde gormediniz mi Amerika;da doktorlar bege yapismis olan kisti ana rahminden bebegi alip ameliyat edip tekrar yerine koydular. bbek 2 kere dogdu yani...

Canım çok geçmiş olsun ama emin olmamakla birlikte hamile arkadaşlardan duyduğum bilğiyi paylaşmak isterim...
Anne karnında olan bebekte görülen kist zaman içinde kendiliğinden kayboluyormuş..forumdada bunu yaşayan arkadaşllarımız var canım..
Üzülmeyin..

canım çok geçmiş olsun yaa
Allah acil şifalar versin diyorum
çok zor bir durum
bazı doktorlar yanılabiliyor
bence o doktora hemen güvenmesin
bu konuda uzman bir hastaneye gitsin

Canim çok Geçmiş Olsun Allah Yardim Etsin Bizimde Bir Tanidiğin çocuğuna Down Sendromlu Deiler Aldirin Dediler Bizim Tanidik Aldirmadi Bebeğini Ve Bebeği Doğdu Allaha şükür çok Iyi Allahdan ümit Kesilmez Bol Bol Dua Edin Bildiğiniz Gibi Dua Her Kapinin Anahtaridir

bencede baska doktorlara gitsin ikinci kızıma hamileyken bu bebege benzemiyor dediginde doktor iki aylık hamileydim baska doktora gittim cinsiyetini bile söyledi bes aylıkken yapılan tahlilde sipina bifida diye bir hastalık var bebegin belinde acıklık felc durumu basta büyüme cisini ve büyük tuvaletini tutama ve bende cok büyük bir risk olarak cıkmıstı sonuc kızım turp gibi yalnız kilolu dogdundan dolayı 4 5 kiloydu kolunda sinir zedelenmesi olmus onun dısında hic bir sey yoktu ben demiyorum bütün testler yanlıs veya doktorlar bilmiyor ama en azından bir kac doktora gidip iyce kesilestirmek gerek gecmis olsun

arkadaslar gorümcemle gorüstüm baska bir doktorla görüsmüs beyindeki kistin bir tane oldugunu bebek büyüdükce gececegini soylemis yarın kesin sonucu ögrenicez gercekten bu zamanda bir doktorla yetinmemeli insallah her sey cok iyi olur dualarınızı esirgemeyin heppinize ayrı ayrı teskkür ediyorum benimde dualarım sizlerle

Benimde bir arkadaşıma aynı şeyi söylemişlerdi. Arkadaşım suni sancıyla doğum yaptı bebeği. 5 aylıkken çok üzüldük.. Çok zor bir imtihan Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin edeceksede sabrını ve mükafatını kat kat versin inşallah

Bir başka tanıdığım ablayada bebeğinde down sendromu var demişlerdi çocuk sağlıklı doğdu. İnşallah görümceninde sağlıklı güzel bir bebeği olur..

çok geçmiş olsun allah biran önce acil şifalar versin..........

X